Plánovaný turbokruháč vás zaujal

Ján Žatko

Prinášam vám prehľad článkov, ktoré vás najviac zaujali v januári na blogu Týždeň v Devínskej. Medzi tri najčítanejšie články sa zaradili informatívne články o výberových konaniach na miestnom úrade a o odštartovaní nového youtube kanála FARA TAXI. Suverénne najviac čitateľov sa však zaujímalo o článok Vlada Kočvaru o výstupoch z Komisie výstavby a životného prostredia. Plánovaný turbokruháč na vstupe do Devínskej a protihlukové steny pri železničnej trati vás naozaj zaujali.

píše: Ján Žatko

V Devínskej odštartoval FARA TAXI

V Devínskej Novej Vsi v januári odštartoval FARA TAXI. Že ste si ho na ulici ešte nevšimli? Nevadí, stačí keď sa pripojíte na youtube kanál FARA TAXI a zistíte o čo ide. Na virtuálnu cestu taxíkom pozýva devínskonovoveský farár Andrej Kalamen hlavne deti. Táto informácia zaujala doteraz 390 čitateľov a stala sa tak tretím najčítanejším článkom na blogu v mesiaci január.

Výberové konania na miestnom úrade

Na miestnom úrade Devínska Nová Ves v súčasnosti prebiehajú dve výberové konania na vedúce pozície. Hľadá sa vedúci mediálneho oddelenia a vedúci oddelenia informačných technológií. Záujemcovia o niektorú z týchto pozícií sa môžu prihlásiť najneskôr do 4. februára 2021. Táto informácia zaujala doteraz 411 čitateľov.

Na vstupe do Devínskej pribudne turbokruháč a pri železnici budú protihlukové bariéry

plánovaný turbokruháčČlen komisie výstavby a životného prostredia v Devínskej Novej Vsi RNDr. Vladimír Kočvara Vás informuje o dvoch dôležitých pripravovaných stavebných aktivitách, ktoré pripomienkovala komisia. Obe sa bytostne dotýkajú všetkých obyvateľov DNV. Ide o plánovaný turbokruháč pri vstupe do DNV a protihlukové bariéry pri železnici. Najčítanejší článok v januári si doteraz otvorilo 1 215 čitateľov.

Čo vás zaujalo v roku 2020

plánovaný turbokruháčSuverénne najzaujímavejšou témou blogu Týždeň v Devínskej v doterajšej trojročnej histórii bolo hľadanie poslanca miestneho zastupiteľstva Zoroslava Smolinského, ktorý sa takmer rok nezúčastňoval zasadnutí miestneho zastupiteľstva a komisií. Tento a ďalšie štyri najčítanejšie témy roku 2020 nájdete v tomto článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *