Zdravotné služby na úrovni

služby na úrovni
Norika Belošovičová

Väčšina starších ľudí trpí bolesťami chrbtice, kolien a nôh. Ja tiež patrím do tejto kategórie, pretože ma neustále trápia bolesti chrbtice. Moja doktorka mi preto odporučila rehabilitáciu. Keďže bývam v Devínskej Novej Vsi, prihlásila som sa do rehabilitačného centra ktoré prevádzkuje firma Falck Healthcare a.s. pri Volkswagene. A veru musím priznať, že poskytuje služby na úrovni.

píše: Norika Belošovičová

Vstupná prehliadka

Vstupnú prehliadku som absolvovala u pána MUDr. Jozefa Šmiralu. Dávno ma nik tak dobre a dôkladne nevyšetril ako on. Trpezlivo odpovedal na moje otázky a na moje zdravotné ťažkosti nevyriekol známu vetu niektorých doktorov:

Čo chcete, veď už máte svoj vek.

K lekárovi nechodím preto aby mi pripomínal môj vek ale preto aby mi v rámci možností pomohol. To urobil aj pán doktor Šmirala. Predpísal mi liečebné procedúry a môžem povedať, že vďaka nim mi bolesti ustúpili. Verím, že po skončení procedúr už budem bez bolestí.

Milé sestričky

Na rehabilitačnom centre sú oddelenia elektroliečba, vodoliečba, liečebný telocvik, masáže a magnetoterapia. Sestričky na oddeleniach sú veľmi milé a s úsmevom na tvárach sú ochotné pacientom pomôcť a vysvetliť účinky procedúr. To je veľmi dôležité, veď aj úsmev lieči.

Odvoz a dovoz z rehabilitácie

Úprimne ma šokovala nadštandardná služba firmy Falck a to odvoz pacientov na rehabilitačné oddelenie. Každý deň ráno prichádza domov pre mňa auto zdravotnej služby, odvezie ma na rehabilitáciu a tiež späť domov. Je to výborná služba pre pacientov, ktorým sa ťažko chodí alebo majú bolesti. Šofér chodí vždy načas a príjemne mi s ním ubieha cesta.

Poďakovanie za služby na úrovni

Touto cestou ďakujem všetkým pracovníkom rehabilitačného centra za dobré služby pre chorých pacientov. Prajem im veľa zdravia a síl v ďalšej záslužnej práci pre pacientov.

služby na úrovni
Budova polikliniky na ulici Jána Jonáša
služby na úrovni
Vchod do polikliniky

2 komentáre k “Zdravotné služby na úrovni”

  1. Dobrý deň. Chcem sa objednať p. MUDr Smirala. Nedá sa k vám dovolať. Mám odporučenie. Vďaka Molnar.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *