Všetko najlepšie Terka

Ján Žatko

Tento týždeň slávila narodeniny vzácna osoba. Terka Ivanová z Hradištnej ulice. Mnoho z vás ju určite pozná ešte z čias jej pôsobenia v jasliach. Ja som sa s ňou zoznámil až ako s dôchodkyňou počas našej spoločnej práce vo výbore Matice slovenskej. Všetko najlepšie Terka Ti prajem k Tvojim narodeninám.

blahoželá: Ján Žatko

Terka je milý a vzácny človek. Vždy bolo na ňu spoľahnutie, čo sľúbila, to aj dodržala. Ešte do predminulého roka pôsobila vo výbore Miestneho odboru Matice slovenskej v Devínskej Novej Vsi, hoci už mala viac ako osem krížikov na chrbte. Vždy bola ochotná pomôcť, kedykoľvek bolo treba. Jej špecialitou bolo varenie kávičky na Festival slovenskej národnej piesne.

Terka

Jej celoživotnú matičiarsku prácu ocenila aj Matica slovenská udelením Medaily Matice slovenskej. Terke ju odovzdal  na Valnom zhromaždení Miestneho odboru Matice slovenskej Devínska Nová Ves v roku 2017 člen predsedníctva Matice slovenskej Roman Michelko. Ona si toto ocenenie určite zaslúži.

Všetko najlepšie Terka, hlavne pevné zdravie a udrž si svoj elán do života.

Terka
Odovzdanie medaily MS: zľava Roman Michelko, Terka Ivanová a Juraj Strempek.

Jeden komentár k “Všetko najlepšie Terka”

  1. Milý pán Zaťko zo srdca Vám ďakujem za krásne blahoželanie a spomienku na našu mamičku Terku Ivanovú. Dala som jej to pračítať a veľmi ju to potešilo že ste si na ňu spomenuli. S úctou dcera Danica Holzmannová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *