Nezabudnite najbližší týždeň vyniesť smetiak

Ján Žatko

Podľa oficiálnej informácie OLO a.s. bude prvom januárovom týždni roku 2021, teda od 4.1. do 10.1.2021, OLO vykonávať odvoz zmesového komunálneho odpadu zo všetkých rodinných domov bez ohľadu na to, či majú nastavený harmonogram odvozu na párny alebo nepárny týždeň. Nezabudnite si preto tento týždeň vyniesť smetiak na ulicu.

píše: Ján Žatko

OLO na svojom webovom sídle informuje, že je pripravené vykonať služby pre občanov tak, aby sa odpad neprimerane nehromadil v okolí zberných nádob. V snahe vyjsť v ústrety obyvateľkám a obyvateľom Bratislavy, OLO zabezpečí odvoz odpadu so 14-dňovým intervalom odvozu zmesového komunálneho odpadu (ZKO) nasledovne:

  • prvom januárovom týždni roku 2021, teda od 4.1. do 10.1., bude vykonávať odvoz ZKO zo všetkých rodinných domov bez ohľadu na to, či majú nastavený harmonogram odvozu ZKO na párny alebo nepárny týždeň,
  • následne od druhého týždňa 2021, teda od 11.1. do 17.1., bude odvoz ZKO vykonávaný pre párny týždeň a od tretieho týždňa 2021, teda od 18.1. do 24.1., bude odvoz ZKO vykonávaný pre nepárny týždeň.

Nezabudnite si preto všetci obyvatelia rodinných domov vyniesť smetiak v prvom januárovom týždni na ulicu bez ohľadu na to, či máte pravidelný termín zberu v párny, alebo nepárny týždeň.

zdroj: olo.sk

vyniesť smetiak

2 komentáre k “Nezabudnite najbližší týždeň vyniesť smetiak”

    1. Harmonogram samozrejme zverejním. Žiaľ momentálne to nie je aktuálne. V DNV sa bude separovaný odpad zberať až v posledný januárový týždeň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *