Milan Mošať – kandidát č. 30 na poslanca do miestneho zastupiteľstva Devínskej Novej Vsi

Milan Mošať
Milan Mošať

Volám sa Milan Mošať. Mám 31 rokov, narodil som sa žijem v Devínskej Novej Vsi. Pracujem ako riaditeľ spoločnosti a svoje skúsenosti a schopnosti by som rád využil v prospech Devínskonovovešťanov. Preto kandidujem za poslanca miestneho zastupiteľstva.

píše: Milan Mošať
autor kandiduje za poslanca miestneho zastupiteľstva DNV   

O mne

Medzi moje športové aktivity patrí hokej, hokejbal, futbal, tenis a bicykel. Som vášnivý rybár, hubár a obdivovateľ našej krásnej prírody. Mám rád kultúru, históriu, cestovanie a Devínsku Novú Ves.

Moje projekty

Ako kandidát na poslanca Devínskej Novej Vsi mám pripravených niekoľko projektov, ktoré sa týkajú hlavne problematiky v oblasti:

Parkovanie: vytvorenie parkovacej politiky – použitie  technológií inteligentného mesta,  vybudovanie nových parkovacích miest, parkovacích domov – nadzemných i podzemných.

Kultúra: propagácia Devínskej Novej Vsi doma i v zahraničí, podpora turizmu, zlepšenie existujúcich a vytvorenie nových kultúrnych akcií.

Šport: podpora existujúcich športových klubov a športovcov z Devínskej Novej Vsi, podpora pri výstavbe multifunkčnej haly.

Zimná údržba: bezproblémová zima, bez snehu na cestách a chodníkoch.

Poriadok a údržba zelene: zveľaďovanie a obnova zelene v Devínskej Novej Vsi, krásne kruhové objazdy a verejné priestranstvá.

Bezpečnosť: bezpečnejšia Devínska Nová ves za použitia najmodernejších technológií inteligentného mesta.

Ja a Devínska Nová Ves

Miesto, kde sa človek narodí a vyrastá je najkrajšie miesto na svete a tým je pre mňa Devínska Nová Ves. Chodil som tu do škôlky, na základnú i strednú školu. Vyrástol som tu a prežil najkrajšie obdobie môjho života. Spoznal som množstvo ľudí , našiel mnoho kamarátov a priateľov. Preto by som sa chcel odvďačiť Devínskej mojou pomocou.

Mojou víziou je krajšia, lepšia, čistejšia a bezpečnejšia Devínska Nová Ves a spokojnejší život jej obyvateľov.

S priateľským pozdravom

Váš kandidát č. 30 Milan Mošať.

Milan Mošať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *