Kuchynský bioodpad: dodatočná distribúcia balíčkov

Ján Žatko

V Devínskej Novej Vsi sa už druhý mesiac úspešne zbiera kuchynský bioodpad. Zberné dni sú dvakrát týždenne. Tí obyvatelia DNV, ktorí si doteraz nestihli vyzdvihnúť distribučné balíčky na zber kuchynského bioodpadu, tak môžu urobiť vo štvrtok 30. 6. 2022.

píše: Ján Žatko

Obyvatelia bytového domu

Dodatočné distribučné centrum pre obyvateľky a obyvateľov bytových domov, v ktorých už prebehla adresná distribúcia, bude v Devínskej Novej Vsi vo štvrtok 30. 6. 2022 od 15.00 do 20.00 pred miestnym úradom na Novoveskej 17. Okrem bezplatných nádob a kompostovateľných vreciek vám distribučný tím odovzdá aj potrebné informácie k správnemu triedeniu tohto druhu odpadu. Nájomca bytu, ktorého majiteľ sa nemôže dostaviť na prevzatie balíčka, uvedie jeho meno a číslo bytu, prípadne poschodie. Nájomnú zmluvu predkladať nemusí.

kuchynský bioodpad

Chýba vám pred bytovým domom zberná nádoba na kuchynský bioodpad?

Ak vám pred bytovým domom chýba zberná nádoba, alebo máte nedostatok nádob na kuchynský bioodpad, obráťte sa na správcu svojho bytového domu. Správca má povinnosť zapojiť ním spravovaný bytový dom do systému zberu kuchynského bioodpadu. Ak už máte kuchynský odvetrávací košík, no v stanovišti vám chýba zberná nádoba, je pravdepodobné, že túto povinnosť správca prehliadol. Ak potrebujete navýšiť počet hnedých zberných nádob, taktiež kontaktujte správcu vášho bytového domu.

kuchynský bioodpad

Obyvatelia rodinných domov

Ak bývate v rodinnom dome a nestihli ste adresnú distribúciu nádob a kompostovateľných vreciek na zber kuchynského bioodpadu, kontaktujte Zákaznícke centrum OLO na zakazka@olo.sk alebo tel. č.: 02/50 110 111. Distribučný tím vám následne prinesie balíček až k vašim dverám. Prevzatie je potrebné potvrdiť podpisom.

zdroj: OLO

kuchynský bioodpad
Zber kuchynského bioodpadu v praxi.

Súvisiaci článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *