Druhé kolo Slovnaft Cupu aj s FCL Lokomotíva DNV

Ján Žatko

V sobotu 3. augusta odohrali futbalisti FCL Lokomotíva Devínska Nová Ves prvý zápas v Slovnaft Cupe v sezóne 2019/2020 proti účastníkovi 5. ligy 4. ligy Obecnému športovému klubu Láb. Pôvodne mali hrať na domácej pôde, ale kvôli nedávnej rekonštrukcii ihriska sa zápas presunul do Vysokej pri Morave. Devínskonovoveskí futbalisti zvíťazili 3 : 0 a postúpili do druhého kola Slovnaft Cupu.

píše: Ján Žatko

FCL Lokomotíva Devínska Nová Ves – OŠK Láb 3 : 0 (2 : 0)

Góly: 26.  Matúš Šlehofer, 42. Matúš Šlehofer, 70. Kolárik, rozhodovali: Mária Krčová – Viktor Martiš, Peter Hegedüs, 200 divákov.

Zostava FCL Lokomotíva Devínska Nová VesRóbert Bartko – Adam ŠlehoferPeter Halmeš, Gustavo Alves Devastato, Patrik Boris, Oliver Pfaff, Daniel Sopata (C), Matúš Šlehofer (82. Filip Varga), Želislav Kolárik, Ivan Betík (50. Dávid Žilík), Alexander Cichra (70. Enrico Uher), tréner: Jozef Balog.

Zostava OŠK Láb: Branislav Toman, Mário Ďurica, Adrián Sabol, Marek Arpáš, Erik Miklušičak, Tomáš Gabaš (52. Sebastián Woltemar), Michal Ščasný, Martin Galajda (C), Michal Strolka (46. Martin Neradovič), Andrej Hýll (46. Roman Kostka)Dominik Ferenčič, tréner: Igor Gábriš.

Druhé kolo Slovnaft Cupu

V druhom kole Slovnaft Cupu sa FCL Lokomotíva DNV stretne s druholigovým  FC ŠTK 1914 Šamorín. Hrať by sa malo v stredu 14. augusta 2019 o 17:00 na ihrisku v Devínskej Novej Vsi, ak to stav ihriska dovolí. Hrať sa bude v stredu 14. augusta 2019 o 17.00 alebo 17.30 opäť vo Vysokej pri Morave.

zdroj: sfz.sk

Fotogaléria zo zápasu

Na zápase proti Lábu sa zúčastnil aj fanúšik FCL Lokomotíva Devínska Nová Ves Peter Gábriš, ktorý zverejnil zo zápasu viacero fotografií. Niektoré z nich pridávam na záver tohto článku. Všetky fotografie nájdete tu.

Ide sa na to.
Bojová porada tesne pred zápasom.

slovnaft cupu

slovnaft cupu
Radosť po treťom góle.

slovnaft cupu

slovnaft cupu
Autor fotografií Peter Gábriš s hlavnou rozhodkyňou Máriou Krčovou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *