Článok mesiaca jún na blogu Týždeň v Devínskej

Článok mesiaca jún
Ján Žatko

Počet čitateľov blogu Týždeň v Devínskej aj v júni presiahol 4,5 tisíc. Celkovo si počas júna otvorilo blog Týždeň v Devínskej 4 614 reálnych užívateľov, čo je doterajší mesačný rekord. Počet zobrazení stránky za tento mesiac dosiahol 11 207. Denne si blog Týždeň v Devínskej priemerne pozrie 250 čitateľov. A aký bol článok mesiaca jún na blogu? Tipnite si.

píše: Ján Žatko

Kto bude novým starostom Devínskej?

Článok mesiaca jún Tretí najčítanejší článok mesiaca jún Kto bude novým starostom Devínskej? vznikol na základe informácií dvoch čitateliek blogu. Nezávisle od seba ich obe oslovili rôzni anketári a pýtali sa ich, koho budú voliť za starostu v najbližších voľbách. Zaujímavé na ankete bolo to, že v oboch prípadoch anketári odmietli povedať pre koho prieskum robia, v oboch prípadoch povedali, že prieskum robia v spolupráci s miestnym úradom, a v jednom prípade robili prieskum školopovinné deti. Článok bol v júni otvorený 595-krát.

Kolóny pri Hornbachu ustúpili

Článok mesiaca jún

Ako v máji, tak isto je druhý najčítanejší článok mesiaca jún pohľad Miroslava Antala na ranné kolóny vznikajúce pri Hornbachu smerom z Devínskej Novej Vsi. V máji v článku Kolóny naše každodenné autor hovoril o neúnosnej situácii, ktorá vzniká každé ráno na tomto kritickom mieste a aj o možných riešeniach. V júni už mohol v článku Kolóny pri Hornbachu ustúpili písať o tom, že ním navrhované riešenie naozaj pomohlo zlepšiť situáciu. Tento článok bol v júni otvorený 874-krát.

Najčítanejší článok mesiaca jún na blogu

Článok mesiaca jún Najčítanejší článok mesiaca jún bol síce napísaný ešte koncom mája, ale aj tak si v júni našiel najviac čitateľov. Týkal sa výstavby pri Lidli. Vidno, že táto problematická stavba na vstupe do Devínskej Novej Vsi stále trápi obyvateľov našej mestskej časti. Tak ako na začiatku roka, tak isto stále aj teraz. Článok bol v júni otvorený 951-krát a celkovo doteraz 1 464-krát.

Najčítanejší článok vôbec

Článok mesiaca jún Zaujímavosťou tohto prehľadu je to, že najčítanejší článok mája Bezočivosť protekčného občana zaujímal čitateľov aj v nasledujúcom mesiaci. Asi to bude aj preto, že diskusia k nemu bola veľmi živá a prebieha vlastne doteraz. Mimochodom, tá diskusia naozaj stojí za prečítanie. V júni bol článok otvorený takmer 500-krát a stal sa tak najčítanejším článkom v doterajšej krátkej histórii blogu Týždeň v Devínskej. V článku reaguje jeho autor Ján Žatko na nepravdivý článok poslanca miestneho zastupiteľstva Denisa Ružoviča uverejnený v Devexe a bol celkovo otvorený doteraz 1 946-krát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *