Článok mesiaca júl na blogu Týždeň v Devínskej

Článok mesiaca júl na blogu Týždeň v Devínskej
Ján Žatko

Som príjemne prekvapený, že si nachádzate čas na blog Týždeň v Devínskej aj počas prázdnin. Celkovo si počas júla otvorilo tento blog 4 181 reálnych užívateľov. Počet zobrazení stránky za tento mesiac dosiahol 10 889. Denne si blog priemerne pozrie 321 čitateľov. A aký bol článok mesiaca júl na blogu Týždeň v Devínskej? Tipnite si. Zároveň si môžete tipnúť, ktoré tri články vás najviac zaujali od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej.

píše: Ján Žatko

Hlasujte za workoutové ihrisko v Devínskej

Článok mesiaca júl na blogu Týždeň v DevínskejTretí najčítanejší článok mesiaca júl na blogu Týždeň v Devínskej bola výzva na hlasovanie za výstavbu ihriska pod názvom Hlasujte za workoutové ihrisko v Devínskej. Bratislavský samosprávny kraj po prvý raz v histórii spustil projekt participatívneho rozpočtu. O použití štvrť milióna eur rozhodujú obyvatelia kraja. O finančné prostriedky z participatívneho rozpočtu samosprávneho kraja sa uchádza aj mestská časť Devínska Nová Ves, ktorá chce postaviť parkourové a workoutové ihrisko. Po týždni hlasovania je na prvom mieste v okrese Bratislava IV. stále projekt z Devínskej Novej Vsi. Článok bol doteraz otvorený 565-krát.

Uprostred chodníka na Istrijskej vyrástla studňa

Článok mesiaca júl na blogu Týždeň v DevínskejZačiatkom júla bola pri oprave chodníka na Istrijskej ulici objavená stará studňa. Starosta Milan Jambor rozhodol, že sa vybuduje uprostred chodníka nadzemná časť pôvodnej studne. Tak ako obyčajne, radil sa pritom sám so sebou. A tak diskusia, ktorá sa mala odohrať ešte predtým ako sa replika studne vybuduje, sa odohrala až ex post. Článok o studni uprostred chodníka je druhý najčítanejší článok mesiaca júl na blogu Týždeň v Devínskej. Doteraz bol otvorený 667-krát.

Článok mesiaca júl na blogu Týždeň v Devínskej: Čiastočná uzávierka križovatky Opletalova – Jána Jonáša

Článok mesiaca júl na blogu Týždeň v DevínskejNajčítanejší článok mesiaca júl na blogu Týždeň v Devínskej je článok Čiastočná uzávierka križovatky Opletalova – Jána Jonáša. V článku sme informovali o  tom, že magistrát začína opravovať cestu pred železničnou stanicou v Devínskej Novej Vsi. S opravou súvisela čiastočná uzávierka miestnej komunikácie Opletalova – Jána Jonáša obojsmerne, od križovatky ulíc po železničný podjazd v dĺžke cca 372 m a zároveň zmena liniek MHD. Článok bol otvorený 708-krát.

Tretí najčítanejší článok vôbec: Čo vyrastie na vstupe do Devínskej?

Článok mesiaca júl na blogu Týždeň v DevínskejTretím najčítanejším článkom od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej je článok Čo vyrastie na vstupe do Devínskej? zverejnený ešte 1. februára 2018. Otvorili sme ním problém zvláštnej stavby, ktorá začala vyrastať bez akéhokoľvek označenia a bez ohradenia staveniska vyrastať pred obchodom Lidl na vstupe do Devínskej Novej Vsi. Článok bol otvorený 1 584-krát.

Druhý najčítanejší článok: Otáznik za otáznikom nad stavbou pred Lidlom

Článok mesiaca júl na blogu Týždeň v DevínskejAj druhý najčítanejší článok vôbec na blogu Týždeň v Devínskej sa zaoberá zvláštnou stavbou pred obchodom Lidl na vstupe do Devínskej Novej Vsi. 28. februára 2018 sme sa v článku Otáznik za otáznikom nad stavbou pred Lidlom sústredili na nezodpovedané otázky, ktoré sprevádzajú túto stavbu. Článok bol otvorený celkom 1 716-krát.

Najčítanejší článok na blogu: Bezočivosť protekčného občana

Článok mesiaca júl na blogu Týždeň v DevínskejNajčítanejší článok od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej je článok  Bezočivosť protekčného občana vydaný 25. mája 2018. V článku reaguje jeho autor Ján Žatko na nepravdivý článok poslanca miestneho zastupiteľstva Denisa Ružoviča uverejnený v Devexe a bol celkovo otvorený doteraz 2 352-krát.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *