Zrušené podujatia v novembri

Ján Žatko

Vzhľadom k zhoršujúcej sa pandemickej situácii boli v Devínskej Novej Vsi zrušené dve zaujímavé podujatia plánované na november, na ktoré som sa tešil. Túto sobotu nebude  Sviatok mladého vína a budúcu nedeľu tak isto nebude Vianočné posedenie Miestneho odboru Matice slovenskej.

píše: Ján Žatko

Sviatok mladého vína

Sviatok mladého vína, čiže ochutnávku mladých vín z Devínskej Novej Vsi, Rakúska, Chorvátska, Nemecka, Slovenska a Slovinska už niekoľko rokov organizujú spoločne folklórny súbor Črip a Istra Centrum. Súčasná pandemická situácia podujatiu nepraje. Tohto týždňový termín bol zrušený, ale už dnes sa môžete tešiť na náhradný termín, ktorý bude 19. marca 2022.

zrušené podujatia

Vianočné posedenie MO Matice slovenskej

Medzi zrušené podujatia patrí aj slávnostné vianočné posedenie s kultúrnym programom členov a sympatizantov Miestneho odboru Matice slovenskej v Devínskej Novej Vsi, ktoré bolo naplánované na budúcu nedeľu. Ani toto podujatie sa neuskutoční. Najbližšie stretnutie členov miestneho odboru Matice slovenskej bude v závislosti od pandemickej situácie na jar. Na valnom zhromaždení miestneho odboru sa bude voliť nový predseda a aj nový výbor miestneho odboru. O presnom dátume konania vás budeme včas informovať.

zrušené podujatia
Vianočné posedenie členov Matice slovenskej v roku 2019.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *