Zabojujme o nové športovisko K Park na Kolónii

Ján Žatko

Mestská časť Devínska Nová Ves sa zapojila do prvého ročníka projektu spoločnosti Kaufland a súťaží o nový K Park. V parku sa môžeme tešiť na stolnotenisové stoly, workoutové konštrukcie, lezeckú stenu, možnosti pre oddych a relax, stojany na bicykle i novú zeleň. Hlasovať za tento projekt môžete aj opakovane raz za deň až do 16. februára 2022.

píše: Ján Žatko

Projekt K Park

Do projektu K Park sa spolu prihlásilo 36 miest a mestských častí, ktoré súťažia o vybudovanie športovo-oddychového areálu K Park. Zapojila sa aj Devínska Nová Ves. Víťazných bude 7 miest alebo mestských častí, ktoré získajú najviac hlasov v internetovom hlasovaní a na ich území následne spoločnosť Kaufland vybuduje športovo-oddychový areál K Park.

k park

Hlasovanie

Hlasovať je možné na webe kauflandpark.sk. Po zaregistrovaní môže každý hlasovať jedenkrát za deň až do 16. 2. 2022.

Prepočítanie hlasov

Keďže do súťaže sa môžu prihlásiť mestá alebo mestské časti s rôznym počtom obyvateľov, odovzdané hlasy sa prepočítavajú tzv. koeficientom. To znamená, že počet odovzdaných hlasov sa delí počtom obyvateľov daného mesta/mestskej časti a vynásobí sa 100 000.

Predbežné výsledky

Hlasovanie prebieha od 6. 1. 2022 a bude ukončené 16. 2. 2022. Po dvoch týždňoch hlasovania sa Devínska Nová Ves drží na siedmom mieste. To znamená že zatiaľ sme posledným súťažiacim, ktorý má šancu na vybudovanie K Parku. Veľmi nepríjemne sa však na nás doťahuje Dúbravka a tak je každý hlas v súťaži veľmi dôležitý.

k park
Priebežné poradie k 20. 1. 2021.

Súťaž o smartfón Samsung

Hlasujúci, ktorý odovzdá aspoň jeden platný hlas a zároveň v čase trvania súťaže riadne vyplní a odošle spolu s hlasovacím formulárom aj súťažný formulár, vstupuje do súťaže a ďalej súťaží o jeden z 30 mobilných telefónov Samsung Galaxy A32 5G 128GB v hodnote 289 eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *