Vyhliadková veža zvíťazila v čítanosti na blogu

Ján Žatko

Prázdniny sa skončili a mňa teší, že ste si aj počas nich našli čas na blog Týždeň v Devínskej. V auguste si otvorilo tento blog 7 731 reálnych užívateľov. Počet zobrazení blogu za tento mesiac dosiahol 15 519. Prinášam vám prehľad článkov, ktoré vás najviac zaujali. V auguste zvíťazila nová atrakcia Bratislavy – vyhliadková veža na Devínskej Kobyle. Prajem vám príjemné čítanie.

píše: Ján Žatko

Otvorená výzva starostovi na odvolanie postreku

vyhliadková veža zvíťazilaJitka Švarcová sa obrátila otvorenou výzvou na starostu Devínskej Novej Vsi Dáriusa Krajčíra, aby odvolal plánovaný postrek verejných priestranstiev v našej mestskej časti  proti komárom prípravkom TETRACIP ZAPI. Neuspela. Jej výzva sa stala tretím najčítanejším článkom na blogu Týždeň v Devínskej v auguste. Doteraz si ju otvorilo 601 ľudí.

Verejná výzva poslancovi Rastislavovi Tešovičovi

vyhliadková veža zvíťazilaStatus poslanca miestneho zastupiteľstva Adriána Jankoviča na facebookovej stránke, ktorým informoval verejnosť o podivuhodnom zasadnutí Komisie výstavby a životného prostredia, mal veľký ohlas. Zareagoval aj ďalší poslanec Rastislav Tešovič. V tomto článku som sa snažil dať veci na pravú mieru. Doteraz si ho otvorilo 916 čitateľov.

Nová atrakcia Bratislavy za peniaze Devínskonovovešťanov

vyhliadková veža zvíťazilaV júli starosta Devínskej Novej Vsi Dárius Krajčír na Devínskej Kobyle s veľkou slávou otvoril novú atrakciu Bratislavy postavenú za peniaze všetkých Devínskonovovešťanov. Vyhliadkovú vežu v tvare modlivky, ktorá poskytuje úchvatné výhľady na všetky svetové strany. Som presvedčený, že sa čoskoro stane vyhľadávaným miestom turistov. Napriek tomu nie som na spôsob, akým bola nová atrakcia Bratislavy postavená, vôbec hrdý. Vyhliadková veža zvíťazila v čítanosti na blogu v auguste. Doteraz si tento článok otvorilo 1 215 čitateľov. Zároveň sa tak zaradil na druhé miesto v čítanosti v roku 2020.

Najčítanejšie články roku 2020

K trom najčítanejším článkom mesiaca august pripájam aj dva z troch najčítanejších článkov roku 2020 na blogu Týždeň v Devínskej.

Milan Jambor je bezúhonný občan

Starosta mestskej časti Dárius Krajčír zvolal začiatkom januára stretnutie predstaviteľov samosprávy s vedením Domu sociálnych služieb Senecio. Reagoval tak na požiadavku poslanca Jána Žatka z decembrového zastupiteľstva, aby riešil absurdnú situáciu, ktorá vznikla prijatím súčasne platného štatútu Senecia.  Účastníci stretnutia sa okrem iného s prekvapením dozvedeli aj to, že Milan Jambor je bezúhonný občan. Tento článok si doteraz otvorilo 980 čitateľov a je tretím najčítanejším článkom na blogu od začiatku tohto roka.

Hľadá sa poslanec Zoroslav Smolinský

Na júnovom zasadnutí začalo miestne zastupiteľstvo mestskej časti Devínska Nová Ves na návrh predsedníčky Komisie na ochranu verejného záujmu Lenky Hlaváčovej konanie vo veci ochrany verejného záujmu, pretože poslanec Zoroslav Smolinský nepodal komisii majetkové priznanie. Tento článok sa stal hitom blogu Týždeň v Devínskej. Dodnes si ho otvorilo 5 848 čitateľov a stal sa tak najčítanejším článkom nielen v tomto roku ale v celej doterajšej existencii blogu Týždeň v Devínskej.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *