Rozhýb sa v lete!

Ján Žatko

Počas tohto leta vám pravidelne prinášam tipy na ochladenie pri vode. Leto je však aj výborným obdobím na rozhýbanie svojho tela cvičením na čerstvom vzduchu. Preto vám dnes odporúčam do pozornosti program „Rozhýb sa v lete!“, ktorý vám prináša Workout Academy. Program podporila mestská časť Devínska Nová Ves a starosta Dárius Krajčír a zásluhou toho môžete navštevovať počas leta tieto tréningy zadarmo.

pozýva: Ján Žatko

Čo je to Workout Academy

Workout Academy vzniklo v roku 2017 prvým skupinovým tréningom na ZŠ Pavla Horova v Devínskej Novej Vsi. Dnes pôsobí  v obchodnom centre Glavica. Workout Academy disponuje skupinovými a individuálnymi tréningami, ktoré sú zamerané na cvičenie s vlastnou váhou tela, bez pomoci akýchkoľvek strojov. Taktiež organizuje športové campy pre dospelých a deti, ktoré sú zamerané na cvičenie s vlastnou váhou a turistiku. Cieľom Workout Academy je učiť dospelých a deti novým, ale zároveň jednoduchým princípom, ako ovládať svoje telo správnym cvičením, stravou a trpezlivosťou, ktoré vedia neskôr pretaviť do bežného života.

rozhýb sa
Workout Academy v domácich priestoroch.

Rozhýb sa v lete

Program „Rozhýb sa v lete!“ sú podvečerné tréningy usporiadané každý pondelok a utorok vo Workout parku na ZŠ P. Horova a v stredu a štvrtok v Oddychovom parku na Grbe. Zásluhou podpory programu od mestskej časti Devínska Nová Ves sú tréningy zadarmo. Program trvá až do 30. 8. 2019. Na Jogu a Ploché brucho je potrebné priniesť podložku alebo deku.

rozhýb sa

Rozpis letných tréningov

  • pondelok od 18.30 do 19.30: Workout (Workout park P. Horova)
  • utorok od 18:30 do 19:30: Kondičný box (Workout Park P. Horova)
  • streda od 18.30 do 19.30: Ploché brucho a pevný chrbát (Oddychový park na Grbe)
  • štvtok od 18.30 do 19.30: Joga (Oddychový park na Grbe)
rozhýb sa
Tréning Ploché brucho a pevný chrbát.

zdroj: Workout Academy, FB Workout Academy

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *