Pozvánka na adventné posedenie matičiarov

Ján Žatko

Miestny odbor Matice slovenskej v Devínskej Novej Vsi pozýva svojich členov a sympatizantov v nedeľu 1. decembra 2019 o 15.00 do veľkej sály Istra Centra na adventné posedenie matičiarov spojené s kultúrnym programom a občerstvením.

pozýva: Ján Žatko

 

adventné posedenie matičiarov

Na pripomenutie pridávam spomienku na minuloročné posedenie.

Adventné posedenie matičiarov 2018

Devínskonovoveskí matičiari sa už tradične zišli na prvú adventnú nedeľu, aby sa v uvoľnenej atmosfére porozprávali o svojej činnosti za končiaci sa rok, ale nielen o tom. Aj o každodenných radostiach a starostiach ktoré majú a o ktoré sa radi podelia so svojimi priateľmi a aj novými známymi, ktorých tu získajú. Aj na to slúži toto adventné stretnutie.

adventné posedenie matičiarov

Príhovor predsedu miestneho odboru

Prítomných matičiarov privítal vo veľkej sále Istra Centra predseda Miestneho odboru Matice slovenskej Ing. Juraj Strempek. Neviedol žiadne siahodlhé reči, pretože ako on sám povedal, toto stretnutie nie je o siahodlhých príhovoroch a hodnoteniach ale o vzájomných rozhovoroch a o príprave na nadchádzajúce Vianočné sviatky. Nezabudol ale pritom poďakovať žiakom zo Základnej školy Ivana Bukovčana a pani učiteľke Soni Škulovej, ktorí pripravili pre matičiarov veľmi pekný kultúrny program.

adventné posedenie matičiarov
Predseda miestneho odboru Matice slovenskej Juraj Strempek.

adventné posedenie matičiarov

 

adventné posedenie matičiarov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *