Podporme deti z Devínskej

Ján Žatko

Pred týždňom som na tomto blogu zverejnil prosbu občianskeho združenia ICHTYS na finančnú podporu ich zámeru usporiadať pre deti z Devínskej zo sociálne slabších rodín letnú akadémiu. Ich cieľom je, aby aj tieto deti zvládli ďalší ročník a dobehli straty v učení spôsobené epidémiou. Na výzvu zareagovali viacerí z vás a dnes je už k dispozícii viac ako polovica potrebnej sumy. Máme ešte 10 dní na to, aby sme zozbierali aj druhú polovicu.

píše: Ján Žatko

Doteraz vyzbieraná suma

Na projekt občianskeho združenia ICHTYS pre deti z Devínskej doteraz prispelo 12 darcov sumou 615  €. Nadácia Volkswagen Slovakia prispela presne tou istou sumou a tak isto zdvojnásobí váš prípadný finančný dar v budúcnosti až do cieľovej sumy, ktorá je 2 100  €. Zbierka končí o 11 dní a dovtedy je potrebné zozbierať zvyšnú polovicu cieľovej sumy. Ak by sa to nepodarilo, tak by bola zbierka neúspešná a doteraz vyzbierané peniaze by sa vrátili darcom. A to by bola určite škoda.

Odmena darcom

Občianske združenie ICHTYS ponúka darcom aj symbolickú odmenu za ich príspevok. Môžete si vybrať medzi verejným poďakovaním, plaketou darcu s fotkou s deckami a ich ďakovačkami a tričkom alebo mikinou s logom ICHTYS. Môžete ich podporiť verejne ale aj anonymne.

deti z devínskej

Matej Nagy z ICHTYSu vyzýva

Poďme tým deckám pomôcť. Prosím vás podporte to, je to naozaj dobrý projekt, stojí to za to, neváhajte a poďte s nami do toho.

Podporiť deti z Devínskej môžete na tomto linku: Letná akadémia.

Súvisiaci článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *