Otvára sa nová reštaurácia PEGAS

Ján Žatko

V piatok 2. augusta 2019 sa otvára nová reštaurácia PEGAS v areáli Ranča Ouzkých pri Hornbachu na adrese Vápenka 15 namiesto pôvodnej Maďarskej Csárdy. Noví majitelia ponúkajú pri otvorení zdarma grilované kolená, rebrá a grilované kurence. Tak prečo to nevyužiť?

píše: Ján Žatko

Reštaurácia a penzión funguje v areáli Ranča Ouzkých už veľmi dlho. V poslednom čase sa tam však majitelia menia až príliš často. Za posledné tri roky to bolo až trikrát.

Vstup do areálu Ranča Ouzkých.

Bonus Resort

Pred necelými tromi rokmi 11. 11. 2016 sa na ranči Ouzkých slávnostne otvárala reštaurácia a hotel  Bonus Resort. O dobrú náladu sa vtedy starala skupina Express.

reštaurácia pegas

V Bonus Resorte sa okrem iných podujatí uskutočnil v roku 2017 aj Ples futbalistov.

reštaurácia pegas
Ples futbalistov.

Maďarská Csárda

Už o necelé dva roky sa však majitelia aj názov reštaurácie zmenili. 14. 9. 2018 bola otvorená reštaurácia a penzión Maďarská Csárda. Noví majitelia pri tejto príležitosti ponúkali krásne a tiché prostredie, príjemnú hudbu, výborné jedlo a ochotný personál. Medzi zaujímavých hostí Maďarskej Csárdy patril napríklad aj Pavol Hammel s manželkou a priateľmi.

reštaurácia pegas
Pavol Hammel s manželkou a priateľmi.

Otvára sa nová reštaurácia PEGAS

Maďarská Csárda však v areáli Ranča Ouzkých nevydržala ani rok. Pred niekoľkými týždňami bola zrušená a zajtra sa otvárajú dvere jej nástupcu. Je ním reštaurácia a penzión PEGAS. Noví majitelia na sociálnej sieti tvrdia, že hostí čaká všetko nové. Ponuka jedál, vynovené priestory, noví majitelia, nový smer. Pozývajú hostí do novootvorenej reštaurácie v piatok 2. augusta 2019 od 15.00 do 20.00 s nasledujúcou zaujímavou ponukou:

Milí hostia, srdečne Vás pozývame na otvorenie novej reštaurácie PEGAS. V deň otvorenia budeme zdarma podávať grilované kolená, rebrá a pečené kurence. Tešíme sa na Vás.

Reštaurácia PEGAS.

Držme palce, aby hostia boli so službami novej reštaurácie spokojní a aby vydržala fungovať k ich spokojnosti dlhšie ako jej predchodcovia. Autom sa tam dostanete po výpadovke z Devínskej Novej Vsi na diaľnicu tesne pred kruhovým objazdom pri Hornbachu. Zastávka autobusu 20 „Kamenáče“ je rovno pred areálom Ranču Ouzkých. Autobusom 21 radšej nechoďte. Zastávka autobusu 21 „Bory, rázcestie“ je síce iba o kúsok ďalej, ale na frekventovanej komunikácii nie je vybudovaný chodník.

reštaurácia pegas

zdroj: FB Reštaurácia a Penzión PEGAS, FB Reštaurácia a Penzión Maďarská Csárda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *