Norika Belošovičová o aktivitách dôchodcov v Devínskej Novej Vsi

o aktivitách dôchodcov
Norika Belošovičová

Ako sa žije dôchodcom v Devínskej Novej Vsi? Aké sú ich radosti, aké sú ich starosti? Ako tu trávia voľný čas? Aké majú problémy a čo im tu chýba? Najviac sa o tom dozvieme asi práve od nich. Jedna z dôchodkýň píše o aktivitách dôchodcov v Devínskej Novej Vsi.

píše: Norika Belošovičová

Veľmi ma potešilo, že vznikol na internete blog týždeň v Devínskej, ktorý nás Devínskonovovešťanov informuje o tom čo sa udialo v Devínskej Novej Vsi, tiež že máme možnosť doň prispievať svojimi článkami. Preto využívam túto možnosť.

Príchod do Devínskej Novej Vsi

Do Devínskej Novej Vsi som sa presťahovala zo Žiliny v roku 2000. Okrem dcérinej rodiny som tu nikoho nepoznala a cítila som sa veľmi osamelá, chcela som sa vrátiť spät do Žiliny. Poradili mi,  aby som sa prihlásila do Klubu dôchodcov, ktorý vedie Danka Lipková. Dobre som urobila. Danka ma privítala,  dostala som hneď  členskú preukážku. V klube som si našla kamarátky s ktorými mám dobré vzťahy dodnes.

Danka Lipková a Klub dôchodcov

o aktivitách dôchodcov
Danka Lipková

Chcem sa poďakovať  Danke Lipkovej za jej obetavosť, trpezlivosť a super nápady ktorými nám dôchodcom spríjemňuje život. Sú to zájazdy do destinácií v ktorých som ešte nikdy nebola, program je tak dômyselný, že to  nemá chybu. Podujatia ručné práce, zdravotné prednášky, oslava jubilantov sú na výbornej úrovni. Výborná je atmosféra v Klube hlavne na našich zábavách (Anna bál, maškarný bál) s dobrou hudbou, kde vo víre tanca je naše telo prinútené pohybom strácať zvyšné kilogramy. Keby ste sa prišli pozrieť na tancujúcich dôchodcov, žasli by ste s akou radosťou a energiou sa vedia odviazať a zabávať.

Danka veľká vďaka, prajeme Ti do ďalších rokov veľa zdravia, síl aj Božieho požehnania
                                                                          Norika a Tvoji vďační dôchodcovia

Beatka Jamborová a Jednota dôchodcov

o aktivitách dôchodcov
Beatka Jamborová

Okrem Danky sa o nás dôchodcov stará aj  Beatka Jamborová  vedúca Jednoty dôchodcov. Ďakujeme jej a celému výboru za perfektné zájazdy, vybavenie pobytov v liečebných kúpeľoch, výborné podujatia s programom „Úcta k starším„. O  naše zdravie sa stará aj zabezpečovaním masáží, zdravotným monitoringom, tiež turistickými aktivitami – pešia túra za medvedím cesnakom, či silvestrovský výstup na Kobylu a ďalšie aktivity ktorými prispieva k zlepšeniu našej fyzickej kondície.

Beatka, ďakujeme a prajeme Tebe a celému výboru veľa úspechov v ďalšej práci pre naše dobro.

Norika a Vaši vďační dôchodcovia DNV

o aktivitách dôchodcov

o aktivitách dôchodcov

o aktivitách dôchodcov

o aktivitách dôchodcov

o aktivitách dôchodcov

o aktivitách dôchodcov

o aktivitách dôchodcov

o aktivitách dôchodcov

o aktivitách dôchodcov

o aktivitách dôchodcov

Jeden komentár k “Norika Belošovičová o aktivitách dôchodcov v Devínskej Novej Vsi”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *