Kraj potravín v Devínskej od zajtra otvorený

kraj potravín v DevínskejUž zajtra, 2. marca 2018, bude otvorená nová predajňa Kraj potravín v Devínskej Novej Vsi. Vznikla po komplexnej rekonštrukcii bývalej predajne Terno na námestí Jána Kostru. Na predajnej ploche viac ako 1 250 štvorcových metrov sľubuje majiteľ, skupina Terno, ponuku prevažne slovenských potravín.

Vizuál predajne Kraj potravín v Devínskej

Novým bude nielen sortiment tovaru, ale aj netradičný vizuál predajne, v ktorom bude veľkú úlohu hrať aj drevo. Na výslednej podobe predajne Kraj potravín v Devínskej sa podieľali architekt Dalibor Vidiečan a ilustrátor Jozef Gľaba.

Kraj bude inšpiratívny, s moderným a hravým dizajnom,

tvrdí výkonný riaditeľ Terna Stanislav Čajka, ktorý v minulosti šéfoval slovenskému Lidlu. Dôležitou súčasťou predajne sú tiež mnohé minimalistické ilustrácie, ktoré moderný charakter interiéru dopĺňajú a skrášľujú. Tie sú dielom nadaného mladého ilustrátora Jozefa Gľabu.

Sortiment predajne

Podľa Stanislava Čajku Kraj potravín v Devínskej prinesie zákazníkom trendy kvalitného, zdravého stravovania a životného štýlu, domáce potraviny s jasným pôvodom, zložením a zaujímavým príbehom.

Dôraz sa kladie na to najlepšie z krajov Slovenska, ale aj z iných výnimočných regiónov,

dodáva Stanislav Čajka. Partnermi predajne sú viacerí regionálni a farmárski dodávatelia, ktorí budú na pulty predajne dodávať čerstvé produkty a výrobky z lokálnej produkcie. Marketingový manažér Marek Koštrna tvrdí:

Všetci sme pociťovali potrebu vytvoriť predajne, v ktorých dostávajú priestor lokálni výrobcovia a kde pod jednou strechou nájdeme výber všetkého, čo máme radi.

Personálna politika

Zároveň výkonný riaditeľ vysvetľuje svoje rozhodnutie, prečo presadzuje v predajni  zvýšenie platov zamestnancov a nastavenie novej personálnej politiky:

Ani najlepšia stratégia nefunguje, keď nemáte motivovaných ľudí, ktorých baví chodiť do práce. Keď sa rozhodneme pre zamestnanca, chceme mu dať jasný signál, že máme záujem o dlhodobú spoluprácu. Preto ponúkame zmluvy na dobu neurčitú a garantujeme nárast mzdy.

Kto hľadá na pultoch obchodov slovenské potraviny, môže už zajtra navštíviť Kraj potravín v Devínskej. Čakajú ho tam lokálne výrobky a ochotný personál. Aspoň nám to tak sľubuje výkonný riaditeľ. Nuž teda, uvidíme.

zdroj: Kraj potravín, Trend

kraj potravín v Devínskej

zdroj: Kraj potravín, Trend

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *