Devínska Nová Ves pred zásadnou voľbou

voľbou
Ján Žatko

Devínska Nová Ves stojí pred zásadnou voľbou. V komunálnych voľbách sa rozhodne, či sa bude pokračovať v doterajšom direktívnom spôsobe riadenia mestskej časti, keď sú poslanci a odborné komisie starostovi iba na obtiaž a keď sa s obyvateľmi zásadne nediskutuje o ničom. Alebo sa voliči rozhodnú pre spoluprácu a vzájomnú diskusiu. Ja a môj tím vám ponúkam tú druhú možnosť.

píše: Ján Žatko
autor kandiduje za poslanca miestneho zastupiteľstva DNV 

Máme radi Devínsku Novú Ves

Pod týmto názvom bol júni na blogu Týždeň v Devínskej zverejnený text, v ktorom hovoria mamičky z Devínskej Novej Vsi o tom, ako sa im žije v našej mestskej časti. Názov článku odráža ich pocity. Majú radi Devínsku Novú Ves. Za všetky aspoň jeden názor: „Ja tu žijem celý život a nechystám sa deti vychovávať inde.“

voľbou

Aj my máme radi Devínsku Novú Ves

Aj my máme radi Devínsku Novú Ves. O to viac nás trápi, keď vedenie mestskej časti nevyužíva potenciál, ktorý naša mestská časť skrýva. Nevidíme okolo seba ani náznak koncepčnej činnosti. Starosta nespolupracuje s poslancami, názor odborných komisií vedenie mestskej časti nerešpektuje. Vo veľkom mizne zeleň a pribúda betón. Diskusia volených zástupcov s občanmi sa u nás úplne vytratila.

voľbou

Prinesieme Devínskej pozitívnu zmenu

Náš tím je rozhodnutý priniesť Devínskej Novej Vsi pozitívnu zmenu. V ďalších textoch uvedieme oblasti v ktorých súčasná samospráva podľa nás zlyhala. Zároveň načrtneme riešenia, ako to chceme zmeniť. Na to, aby sa to podarilo, však potrebujeme vašu pomoc. Najskôr vašu podporu vo voľbách a potom pri realizácii jednotlivých opatrení. Pretože sme presvedčení, že volení zástupcovia musia s ľuďmi diskutovať nielen pred voľbami ale hlavne po nich. My, kandidáti na poslancov za koalíciu KDH, OĽaNO, sme na diskusiu s vami pripravení.

voľbou

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *