Devínska Nová Ves od 6. 8. 2018 do 12. 8. 2018

Devínska Nová Ves od 6. 8. 2018
Ján Žatko

Milí čitatelia, prežili sme ďalší tropický týždeň. Ja som ho strávil pracovne v tej časti Slovenska kde nič nie je a tak česť tohto blogu zachraňovala jedna čitateľka veľmi zaujímavým článkom o nutnosti starostlivosti o stromy. Okrem toho sa z newslettera dozviete aj to, že prokurátor podal obžalobu na starostu DNV. Na záver ako obyčajne udalosti, ktoré očakávame v Devínskej Novej Vsi v najbližšom období.

píše: Ján Žatko

Jediné čo nás môže zachrániť sú stromy

Devínska Nová Ves od 6. 8. 2018Jana Kočvarová píše o ohrození stromov v Devínskej Novej Vsi. V Devínskej Novej Vsi máme extrémne horúčavy. Mnohí si už uvedomujú na vlastnej koži, že jediné čo nás môže zachrániť sú stromy. O stromy sa však treba starať. V Devínskej Novej Vsi nám určite pomôže už len tlak zdola. Určite je tu množstvo pozemkov, kde by sa dalo ešte sadiť. Našu mestskú časť treba určite ochladiť a stromy sú to jediné, čo nám pomôže vrátiť chlad a lepší vzduch.

Magazín DTV nás 8. 8. 2018 informoval

Prokurátor podal obžalobu na starostu Devínskej Novej Vsi

Denník Pravda informoval o tom, že prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry dnes podal na Špecializovaný trestný súd obžalobu na starostu Devínskej Novej Vsi Milana J. a spol. pre prečin nepriamej korupcie. Obžalované sú tri fyzické osoby a jedna právnická osoba.

FK Lokomotíva má 95 rokov, výročie oslávil s Old Boys Slovana

Televízia TA3 bola na oslave 95. výročia vzniku futbalového klubu FK Lokomotíva Devínska Nová Ves. Pri tejto príležitosti si tamojší starí páni zahrali priateľský zápas s Old Boys Slovana Bratislava.

Očakávame v Devínskej Novej Vsi

Aj v tomto týždni budú teploty atakovať tridsiatky. A tak vás to asi opäť bude ťahať k vode. Ale večery môžete stráviť aj v letnom kine alebo na koncerte pod holým nebom. Podrobný program najbližších podujatí nájdete ako vždy v  rubrike „Očakávame“.

Týždeň v Devínskej je aj na facebooku

Ďakujem, že ste si našli čas pozrieť si blog Týždeň v Devínskej. Odporúčam Vám aj stránku Týždeň v Devínskej na facebooku, kde okrem článkov z tohto blogu nájdete aj ďalšie čerstvé informácie týkajúce sa Devínskej Novej Vsi. V súčasnosti má stránka 503 fanúšikov. Prekročili sme teda magickú hranicu 500 fanúšikov a čoskoro sa dozviete, kto je tým jubilejným fanúšikom. Pozvite aj Vy svojich priateľov na túto stránku, aby aj oni mali najčerstvejšie informácie o Devínskej Novej Vsi.

Milí čitatelia,

budem veľmi rád, ak mi dáte vedieť, čo Vás na blogu Týždeň v Devínskej najviac zaujalo a aké články Vám v ňom chýbajú.

S úctou

Ján Žatko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *