Devínska Nová Ves od 19. 3. 2018 do 25. 3. 2018

očakávame v Devínskej Novej VsiMilí čitatelia, prinášam Vám informácie o tom, aká bola Devínska Nová Ves od 19. 3. 2018 do 25. 3. 2018. Nájdete tu súhrn článkov, ktoré boli uverejnené v blogu Týždeň v Devínskej v uplynulom týždni. Okrem toho uvádzam prehľad príspevkov uverejnených v Magazíne DTV. Nájdete tu aj odkaz na článok o Devínskej Novej Vsi v iných médiách a na záver prehľad udalostí, ktoré očakávame v Devínskej Novej Vsi v najbližšom období.

Miestne zastupiteľstvo rozdeľovalo dotácie

V stredu 14. 3. 2018 sa uskutočnilo druhé tohtoročné rokovanie miestneho zastupiteľstva v Devínskej Novej Vsi. Celé zastupiteľstvo, ktoré malo na programe 18 bodov, trvalo iba 53 minút. Jediný bod na ktorý mali poslanci a poslankyne rozličné názory, boli dotácie poskytované z rozpočtu mestskej časti.

Kde pribudnú nové ihriská Žihadielka?

28. februára skončil už tretí ročník súťaže o nové  ihriská Žihadielka vyhlásenej obchodným reťazcom Lidl.  V rámci tejto súťaže vybuduje Lidl na svoje vlastné náklady v 10 slovenských mestách detské ihriská Žihadielka. V Devínskej Novej Vsi to nebude.

OLO začalo zber bio odpadu

OLO začalo od 1. marca zber bio odpadu z rodinných domov, ktorých majitelia si požiadali o zbernú nádobu na zber bio odpadu.

Harmonogram rozmiestnenia kontajnerov

Na webovom sídle mestskej časti DNV bol zverejnený harmonogram rozmiestnenia veľkokapacitných kontajnerov na rozmerný odpad na uliciach v Devínskej Novej Vsi.

Magazín DTV nás informoval o

Devínska Nová Ves opäť ponúka voľné vyhradené parkovacie miesta

Bratislavské noviny informovali o verejnej ponuke mestskej časti Devínska Nová Ves na vyhradené parkovacie miesta.

Očakávame v Devínskej Novej Vsi

Máme pred sebou veľkonočný týždeň a s ním sú spojené veľkonočné kresťanské obrady ale aj ľudové zvyky. Bližšie podrobnosti o tomto, ale aj o ďalších očakávaných udalostiach sa dozviete v tejto novej rubrike „Očakávame“.

Týždeň v Devínskej je aj na facebooku

Ďakujem, že ste si našli čas pozrieť si blog Týždeň v Devínskej. Odporúčam Vám aj stránku Týždeň v Devínskej na facebooku, kde okrem článkov z tohto blogu nájdete aj ďalšie čerstvé informácie týkajúce sa Devínskej Novej Vsi. Stránka má momentálne 165 fanúšikov. Pridajte sa k nim aj Vy, aby sme sa čo najskôr priblížili k druhej stovke.

S úctou

Ján Žatko

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *