Článok mesiaca október na blogu Týždeň v Devínskej

október
Ján Žatko

Máme za sebou hektické obdobie, keď sa blog Týždeň v Devínskej venoval hlavne komunálnym voľbám. A tak sa až na konci novembra vraciam k prehľadu čítanosti za predchádzajúci mesiac. Celkovo si počas októbra otvorilo tento blog 6 259 reálnych užívateľov. Počet zobrazení stránky za tento mesiac dosiahol 11 027. Denne si blog priemerne pozrelo 395 čitateľov. A aký bol článok mesiaca október na blogu Týždeň v Devínskej? Tipnite si. Zároveň si môžete tipnúť, ktoré tri články vás najviac zaujali od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej.

píše: Ján Žatko

Škandál s predvolebnou anketou

októberBratislavské noviny zverejnili pred voľbami zaujímavú sériu ankiet. Čitatelia mohli hlasovať za svojho favorita na starostu každej mestskej časti a primátora Bratislavy. Anketa bola ukončená predčasne. Spôsobil to škandál s hlasovaním.Tento článok bol tretím najčítanejším za mesiac október, otvorili ste ho doteraz celkom 681-krát.

Kontajnerová ubytovňa pre stovky robotníkov na Kolónii

októberV septembri zverejnil stavebný úrad v Devínskej Novej Vsi verejnou vyhláškou Oznámenie o začatí územného konania stavby s názvom „Ubytovňa – Opletalova ul.“ Podľa uvedeného materiálu má na Kolónii v tesnom dotyku s Volkswagenom pribudnúť kontajnerová ubytovňa pre niekoľko stoviek robotníkov. Voči uvedenému zámeru podalo námietky občianske združenie Devínsky Dvor. Tento článok bol doteraz otvorený celkovo 1 329-krát.

Stane sa z Devínskej nový Pentagon?

októberText, ktorý vás na tomto blogu v októbri najviac zaujal bol článok o mojom stretnutí so šesťstou fanúšičkou FB stránky Týždeň v Devínskej. V článku som písal o jej obavách o bezpečnosť v Devínskej Novej Vsi. Zároveň som v článku citoval vyjadrenia obyvateľov Devínskej Novej Vsi z článku v Bratislavskom kuriérovi na tému bezpečnosti a drog v Devínskej Novej Vsi. Najčítanejší článok mesiaca október ste si doteraz otvorili 1 761-krát. Tento článok sa zároveň prepracoval na tretie miesto v čítanosti od začiatku existencie blogu Týždeň v Devínskej.

Otáznik za otáznikom nad stavbou pred Lidlom

októberDruhým najčítanejším článkom vôbec na blogu Týždeň v Devínskej zostáva článok Otáznik za otáznikom nad stavbou pred Lidlom, v ktorom sa zaoberám zvláštnou stavbou pred obchodom Lidl na vstupe do Devínskej Novej Vsi. V tomto článku z februára 2018 som sa sústredil na nezodpovedané otázky, ktoré sprevádzajú túto stavbu. Článok bol doteraz otvorený celkom 1 777-krát.

Bezočivosť protekčného občana

októberNajčítanejší článok od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej je stále úplne suverénne článok  Bezočivosť protekčného občana vydaný 25. mája 2018. V článku reagujem na nepravdivý článok vtedajšieho poslanca miestneho zastupiteľstva Denisa Ružoviča uverejnený v Devexe a bol celkovo otvorený doteraz 2 576-krát.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *