Ako hodnotíte doterajšie pôsobenie novej samosprávy DNV

pôsobenie novej samosprávy
Ján Žatko

V prvom druhom tohtoročnom čísle Devexu vyjde vyjadrenie poslancov miestneho zastupiteľstva o tom, ako vidia svoj prvý rok v tejto funkcii. Mňa by zaujímalo, ako vidia pôsobenie novozvolenej samosprávy, teda starostu a poslancov, počas prvého roka ich pôsobenia vo funkcii, obyvatelia Devínskej Novej Vsi.

píše: Ján Žatko

Bol by som rád, keby sa aj obyvatelia Devínskej Novej Vsi  vyjadrili k tomu, ako vidia doterajšie pôsobenie novej samosprávy. A keďže nič nie je čiernobiele, môžete napísať čo na ich práci oceňujete a čo im naopak vyčítate.

Vyjadrenia občanov k práci súčasnej samosprávy plánujem zverejniť na blogu „Týždeň v Devínskej“ v priebehu 3. týždňa. Vzhľadom k tomu prosím tých, ktorí budú ochotní zapojiť sa do tohto hodnotenia, aby zaslali svoje vyjadrenie najneskôr do 12. 1. 2020 na adresu jan.zatko@tyzdenvdevinskej.sk..

Vyjadrenie každého respondenta budú zverejnené aj s jeho reálnym menom a priezviskom. Nebudú zverejnené vyjadrenia podpísané iba nickom. Uvítam aj zaslanie profilovej fotografie respondenta, nie je to však podmienkou.

Vopred ďakujem všetkým, ktorí sa do tohto hodnotenia zapoja, za spoluprácu.

pôsobenie novej samosprávy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *