Začíname

zdroj: Ján Žatko

Vitajte na blogu Týždeň v Devínskej, prvom informačno-spravodajskom blogu pre  obyvateľov a návštevníkov Devínskej Novej Vsi. Blog prišiel na svet 1. januára 2018 a bude Vám prinášať zaujímavé informácie o tejto mestskej časti a o ľuďoch, ktorí v nej žijú. Bližšie podrobnosti o blogu nájdete na stránke Prvý informačno-spravodajský blog o Devínskej Novej Vsi.

Prispievanie na blog

Týždeň v Devínskej nemá byť osobným blogom jeho zakladateľa. Bol by som rád, keby sa stal blogom devínskonovoveskej komunity. Preto pozývam na spoluprácu pri jeho tvorbe každého, kto má čas a chuť. Bližšie informácie sa dozviete na stránke Ako prispievať na blog Týždeň v Devínskej.

Blahoželania

Okrem článkov o Devínskej Novej Vsi a jej obyvateľoch, je na blogu priestor aj na bezplatné zverejňovanie blahoželaní. Podrobnosti nájdete tiež na stránke Ako prispievať na blog týždeň v Devínskej .

Newsletter

Ak chcete, aby Vám nič neušlo z toho, čo bolo na blogu zverejnené, objednajte si bezplatný newsletter. Budete potom pravidelne každý pondelok ráno dostávať na Váš email čerstvý prehľad o tom, čo na blogu Týždeň v Devínskej za uplynulý týždeň vyšlo, čo sa o Devínskej Novej Vsi  napísalo v médiách a čo sa na najbližší týždeň v Devínskej Novej Vsi bude diať.

Budem rád, keď sa tento blog stane miestom, kam vždy radi zablúdite a teším sa na vzájomnú spoluprácu.

Ján Žatko, zakladateľ blogu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *