Začína sa plesová sezóna

ples
Ján Žatko

Túto sobotu začína v Devínskej Novej Vsi plesová sezóna. Tak ako každý rok, aj tentoraz otvára plesovú sezónu reprezentačný ples devínskonovoveských matičiarov. Poslednú januárovú sobotu sa môžete zabaviť na plese občianskeho združenia Devínska Inak a vo februári sa to už rozbehne vo veľkom.

píše: Ján Žatko
poslanec miestneho zastupiteľstva DNV 

26. reprezentačný ples matičiarov

Plesovú sezónu v Devínskej Novej Vsi otvárajú ako každý rok devínskonovoveskí matičiari. Ples sa uskutoční už túto sobotu 12. januára 2019 od 19:00 vo veľkej sále Istra Centra. Vstupné je 25 € na osobu. V cene lístka je večera a drobné občerstvenie. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Istra Centra vo štvrtok, piatok od 17:00 do 19:00, ale aj v deň plesu v sobotu od 17:00. Okrem dobrej zábavy a jedla vás čaká aj bohatá tombola.

ples

O zábavu sa postará BeHappy

Do tanca bude tak ako minulý rok hrať hudobná skupina BeHappy, ktorú tvorí umelecká dvojica z Devínskej Novej Vsi Václav Verner  – „Vašo“ a Mária Jendruchová  – „Maia“. Obaja dokázali pred rokom poriadne rozprúdiť atmosféru v sále a tak bola nálada na parkete výborná. Dokázali vhodne skĺbiť ľudové aj moderné piesne a preto si určite každý tanečný pár aj tento rok príde na svoje.

ples

Ples občianskeho združenia Devínska Inak

Ples občianskeho združenia Devínska Inak bude vo veľkej sále Istra Centra v sobotu 26. januára od 19:00. O zábavu sa bude starať osvedčená kapela On the Road a DJ Miro Šimek. Vstupné je 30 € na osobu. Bližšie informácie nájdete tu.

ples

6. ples Základnej umeleckej školy

V sobotu 2. februára 2018 sa môžete v Dome kultúry Záhorská Bystrica zabávať na 6. plese Základnej umeleckej školy. Ples sa bude niesť v retroštýle 20. až 60. rokov 20. storočia. Bližšie informácie nájdete tu.

ples

Rybársky ples

Nasledujúcu sobotu, teda 9. februára od 19:00 sa vo veľkej sále Istra Centra uskutoční tradičný Rybársky ples. Zabávať a hrať do tanca bude skupina THE BEST. Vstupenky je možné objednať na telefónnom čísle 0908 785 341. Bližšie informácie nájdete tu.

ples

Ples ZŠ Ivana Bukovčana

V tom istom čase, teda v sobotu 9. februára od 19:00, môžete plesať aj na Základnej škole Ivana Bukovčana 1. Uskutoční sa tam už 60. posedenie učiteľov, rodičov a priateľov školy. Cena vstupenky je 22 na osobu. Bližšie informácie nájdete tu.

ples

Ples futbalistov

V sobotu 16. februára 2019 od 19:00  budú vo veľkej sále Istra Centra plesať devískonovoveskí futbalisti. Cena vstupenky je 35 € na osobu.

ples

Ples ZŠ Pavla Horova

V tom istom čase, teda v sobotu 16. februára od 19:00, sa v Základnej škole Pavla Horova uskutoční 24. rodičovský ples.

ples

Ďalšie plesy

V článku som uviedol informácie o všetkých doteraz zverejnených plesoch.  Určite ich však bude viac, keďže tentoraz bude plesová sezóna mimoriadne dlhá. Končí sa až 6. marca Popolcovou stredou, ktorou sa začína pôst pred Veľkou nocou.

matičiari otvorili plesovú sezónu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *