Príďte vyspovedať primátora Matúša Valla

primátora
Ján Žatko

V pondelok  2. marca 2020 zavíta do Devínskej Novej Vsi primátor Matúš Vallo. Príde predstaviť obyvateľom Devínskej to, čo sa mu za uplynulý rok podarilo presadiť a čo ho ešte len čaká. Stretnutia sa zúčastní aj starosta Devínskej Novej Vsi Dárius Krajčír. Uskutoční sa vo veľkej sále Istra Centra v čase do 17.30 do 19.30. Príďte sa spýtať primátora na to, čo vás trápi.

píše: Ján Žatko

Pozvánka na stretnutie s primátorom

Primátor Matúš Vallo Vás pozýva na stretnutie týmito slovami:

Milé obyvateľky, milí obyvatelia Devínskej Novej Vsi, prvý rok nového vedenia je za nami. Príďte sa porozprávať na stretnutie primátora s občanmi na tému: „1. rok vo funkcii primátora“. Príďte sa porozprávať o tom, čo sa nám v meste za posledný rok podarilo, ale aj nepodarilo. Či už doprava, bezpečnosť, údržba, mestská zeleň… v Devínskej Novej Vsi alebo v celom meste, radi vám odpovieme na vaše otázky.

primátora

Na čo sa pýtať primátora

Naozaj, je sa na čo pýtať. Napríklad, kedy bude v Devínskej zriadená stanica mestskej polície. Alebo aké kroky mieni primátor urobiť v záujme zlepšenie  autobusového spojenia do Devínskej. Prečo je stále ticho ohľadne vybudovania železničnej zastávky na sídlisku. Kedy bude konečne fungovať verejné osvetlenie. Ako je pripravený na spustenie parkovacej politiky. Čo mieni urobiť, aby zabrzdil svorku developerov chystajúcich sa rozparcelovať Devínsku Novú Ves.

Príďte sa v pondelok o 17.30 spýtať primátora Matúša Valla na tieto, ale aj na ďalšie pálčivé otázky.

primátora

 

Jeden komentár k “Príďte vyspovedať primátora Matúša Valla”

  1. Škoda že sa primátora na viaceré tu načrtnuté otázky nikto nepýtal. Naozaj škoda. Ja som bol pripravený sa pýtať aj na konkrétnu parkovaciu politiku, ale nestihol som a spoliehal som aj na iných.
    Pán primátor bol trochu slušnejší ako v Dúbravke ale zaslúžil by ešte dovychovanie k demokracii a k vyššej úcte k svojim živiteľom – občanom Bratislavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *