Pozvánka na zasadnutie miestneho zastupiteľstva

Ján Žatko

V stredu 16. 9. 2020 sa uskutoční od 15.00 zasadnutie miestneho zastupiteľstva Devínskej Novej Vsi. Zastupiteľstvo je verejné. O 16.00 je priestor na vystúpenia občanov. V rámci tohto bodu môže hocikto vystúpiť s akýmkoľvek problémom týkajúcim sa našej mestskej časti. POZOR! Zastupiteľstvo je tentoraz vo veľkej sále Istra Centra.

pozýva: Ján Žatko

Pozvánka na zasadnutie miestneho zastupiteľstva

Na programe miestneho zastupiteľstva je 31 bodov.  Poslanci budú schvaľovať okrem iného zmenu rozpočtu mestskej časti, tri všeobecne záväzné nariadenia, dotácie z rozpočtu mestskej časti pre občianske združenia a spoločenské organizácie, zmenu štatútu Devexu, návrh na zmenu začiatkov miestneho zastupiteľstva a ďalšie body uvedené v pozvánke.

zasadnutie miestneho zastupiteľstva

Bude sa diskutovať aj o vrecovom zbere?

Podľa informácie zverejnenej na FB stránke Devínska Inak prisľúbili účasť na tomto miestnom zastupiteľstve aj zástupcovia spoločnosti OLO, aby ozrejmili prípadné otázky miestnych poslancov a verejnosti k zberu odpadu v našej mestskej časti. Škoda, že neprišli predtým, ako sa tento systém zaviedol. Škoda, že pán starosta Dárius Krajčír nepovažoval za potrebné predložiť návrh VZN Bratislavy, ktorým sa zaviedol vrecový zber, na rokovanie miestneho zastupiteľstva Devínskej Novej Vsi, aby sa k nemu mohli vyjadriť miestni poslanci.

zasadnutie miestneho zastupiteľstva

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *