Poďakovanie voličom

voličom
Ján Žatko

Ďakujeme všetkým voličom, ktorí odovzdali svoj hlas v komunálnych voľbách kandidátom na poslancov za koalíciu KDH, OĽaNO. Zo šesťčlenného tímu bol za poslanca zvolený Ing. Ján Žatko, ktorý sa umiestnil s 1 603 hlasmi na piatom mieste zo 43 kandidátov.

píše: Ján Žatko

Ostatní kandidáti koalície KDH, OĽaNO skončili pod čiarou medzi náhradníkmi. Napriek tomu nás teší, že  každý z nich získal podstatne viac hlasov ako pred štyrmi rokmi, niektorí dokonca viac ako dvojnásobok. To nás napĺňa optimizmom do budúcnosti a veríme, že tento trend sa nám podarí zopakovať aj o štyri roky.

Ďakujeme aj tým voličom, ktorí nám hlas neodovzdali, ale prišli voliť. Účasť v týchto komunálnych voľbách bola v Devínskej Novej Vsi neobvykle vysoká oproti predchádzajúcim voľbám, až 44, 3 %. To je až takmer o 10 % viac ako v predchádzajúcich troch komunálnych voľbách. Svedčí to o tom, že stále viacerým z vás záleží na tom, aby sa v Devínskej Novej Vsi dobre žilo.

Teší nás, že volebné programy starostu a zvolených poslancov majú veľmi veľa prienikov a budeme sa prostredníctvom svojho poslanca snažiť, aby sa čo najviac týchto prienikov za štyri roky podarilo aj zrealizovať v prospech všetkých obyvateľov Devínskej Novej Vsi.

Ešte raz vám ďakujeme.

Kandidáti na poslancov za koalíciu KDH, OĽaNO  RNDr. Viera Čeplíková, Ing. Lubomir Frolek, Ing. Ivan Jankovič, Alojz Moravec, Ing. Peter Rajkovič a Ing. Ján Žatko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *