Ples devínskonovoveských futbalistov

ples devínskonovoveských futbalistovNajbližšiu sobotu  sa bude v Devínskej Novej Vsi plesať vo veľkom. V Istra Centre bude Chorvátsky bál, na Základnej škole Ivana Bukovčana bude 59. posedenie učiteľov, rodičov a priateľov školy a v Bonus Rezorte na adrese Vápenka 15 bude  ples devínskonovoveských futbalistov.

Minuloročný ples devínskonovoveských futbalistov

Zelená je tráva, futbal to je hra... Ak si vyberiete ples futbalistov, tak si určite zaspievate túto ikonickú pieseň futbalových fanúšikov. Tak ako to bolo pred rokom, keď futbalový oddiel FK Lokomotíva VW Devínska Nová Ves obnovil tradíciu futbalových plesov. Ten, kto bol na futbalovom plese minulý rok, určite neľutoval. Súčasťou plesu bolo aj odovzdávanie cien vybraným hráčom od prípraviek až po seniorské kategórie.

Prezident klubu Zoroslav Smolinský k tomu povedal

Futbal treba stavať na mládeži, treba im vytvoriť čo najlepšie podmienky. Dorastenci sú veľmi dobrí, šliapu a som veľmi rád, že im vieme vytvoriť podmienky na to, aby trávili čas na ihrisku a nie niekde medzi barakmi s drogami.

Táto starostlivosť o mládež priniesla v minulom roku svoje ovocie, keď sa devínskonovoveským dorastencom podarilo postúpiť do II. ligy.

Slovo majú mladí futbalisti

To, že futbalový klub stavil na mládež, bolo vidno aj na účastníkoch plesu. Jeden z mladých futbalistov sa vyjadril:

Vyzuli sme kopačky, obuli lakovky, dievčatá sme obliekli do pekných šiat, my sme si dali namiesto dresov obleky a ideme ukázať ľuďom, že vieme aj na parkete tancovať a nielen hrať futbal na ihrisku.

A ďalší k tomu dodal:

Prišli sme sem ako kolektív trošku sa zabaviť a vytvoriť ešte silnejšiu partiu aká bola doteraz.

Pozvanie na tohtoročný ples devínskonovoveských futbalistov

Takže ak chcete aj vy zažiť tú skvelú atmosféru zabávajúcich sa futbalistov, zavolajte na telefón 0918 033 978. Ale či ešte budú voľné lístky, za to vám naozaj neručím.

Článok bol spracovaný na základe videa „Ples FCL VW DNV 11. 2. 2017“ autora Lola Moravca.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *