Nové funkcie na oficiálnom webe Devínskej Novej Vsi

Ján Žatko

Na oficiálnom webovom sídle mestskej časti Devínska Nová Ves nájdete dve nové funkcie, ktorými môže verejnosť prispievať na tento web. Pozývam všetkých Devínskonovovešťanov aby ich využili a aby sa nový web mestskej časti stal aj vašou zásluhou zaujímavejším a atraktívnejším.

píše: Ján Žatko

Nové funkcie

Na oficiálnom webovom sídle mestskej časti Devínska Nová Ves sú sprístupnené dve nové ponuky. Umiestnené sú v hornej lište. Sú štandardnou súčasťou programu a otvárajú priestor pre občanov a vzájomnú komunikáciu a spoluprácu s mestskou časťou.

nové funkcie

Podnet pre mestskú časť

„Podnet pre mestskú časť“ je funkcia svojím obsahom totožná s aplikáciou „Odkaz pre starostu“. Po skúšobnom období sa vyhodnotí, ktorá aplikácia je obojstranne výhodnejšia, účinnejšia a cenovo dostupnejšia.

Prvý podnet už na web pridala Lucia 27. 8. 2020. Znie takto:

Na konci Opletalovej ulice chýba chodník. Ak vystúpite na zastávke Paulinské a idete smer VW chodník končí. Je tam štrková plocha na ktorej parkujú autá. Chodci na cca 10 m úseku musia chodiť po vozovke. Ak by bolo možné aspoň dočasne tu umiestniť betonové kocky (sú aj na chodníku aby tam neparkovali autá) a oddeliť tak časť pre chodcov. Ďakujem.

nové funkcie

Pridať vlastný obsah

„Pridať vlastný obsah“ je priestor pre príspevky občanov, aktuality, udalosti, akcie, čokoľvek o čo by ste sa radi podelili s obyvateľmi Mestskej časti Bratislava-Devínska Nová Ves. Po kliknutí na túto funkciu sa vám otvorí formulár, ktorý je potrebné vyplniť. Po vyplnení formulára admin zváži pridanie príspevku do obsahu a v prípade schválenia obsah zverejní.

Túto funkciu som si práve vyskúšal a čakám na schválenie adminom mojej informácie o poriadaní akcie Matičný guláš.

nové funkcie

Informovanie pomocou SMS správy

Na oficiálnom webovom sídle mestskej časti Devínska Nová Ves je opäť aktualizovaná služba informovania o dianí cez SMS správu. Služba je bezplatná a prostredníctvom SMS vás bude mestská časť informovať len o správach mimoriadneho významu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *