List Ježiškovi už po štvrtýkrát

Ján Žatko

Po troch úspešných ročníkoch prichádza štvrtý ročník milej vianočnej akcie List Ježiškovi, ktorú organizuje Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves v spolupráci s FB skupinou – Mamičky z Devínskej Novej Vsi. V rámci tohto projektu môžete potešiť niektorú rodinu alebo dieťa z Devínskej Novej Vsi vianočným darčekom, po ktorom túži.

píše: Ján Žatko

List Ježiškovi

Miestny úrad oslovil rodiny, s ktorými dlhodobo spolupracuje, aby napísali list Ježiškovi. Z listov sa dozvedeli, čo by potešilo ich deti alebo čo potrebujú pre každodenný život. Darčeky môžete po dohode nosiť na miestny úrad Mgr. Juráčkovej, oddelenie služieb občanom a evidencie, tel. 02/60 20 14 46; +421 918 807 538 alebo andrea.jurackova@mudnv.sk.

list ježiškovi

Po čom deti túžia

Veľa vysnívaných, alebo potrebných vecí, po ktorých rodiny alebo deti túžia, sa už miestnemu úradu podarilo zabezpečiť. Stále však zostáva niekoľko vecí, ktoré im ešte chýbajú. Patria medzi nich napríklad otepľovačky, bunda, snehule, zimné topánky, oblečenie pre chlapca, hračkárska gitara, elektrická kefka, elektrické šípky a  viaceré deti by potešil mobil. Aktuálny zoznam žiadaných vecí nájdete na webe mestskej časti.

Poďakovanie zamestnancom miestneho úradu

Za seba ale aj za všetkých Devínskonovovešťanov ďakujem zamestnancom a zamestnankyniam Miestneho úradu Devínska Nová Ves za to, že prišli s touto aktivitou a neustále ju z roka na rok udržujú a tak spríjemňujú Vianoce množstvu detí.

zdroj: devinskanovaves.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *