FCL VW DNV : FK Slovan Most pri Bratislave 3 : 0 (2 : 0)

Lolo Moravec

V 24. kole  III. futbalovej ligy mala Lokomotíva VW DNV za súpera Slovan Most pri Bratislave. Hosťom sa na jar pomerne darí, veď majú na konte šesť víťazstiev v rade, ktoré prerušila až nečakaná domáca prehra 0 : 1  s Rusovcami v predchádzajúcom kole. Trpkosť domácej prehry 0 : 1 s Rusovcami si na jar však odskúšali aj hráči Lokomotívy.

píše: Lolo Moravec

Prvý polčas

Zápas sa začal obojstranne útočne.  Domáci sa prezentovali hlavičkou Gustava Alvesa Devastata a Most pekným streleckým pokusom Adama Izvorského. Po týchto dvoch pekných futbalových momentoch prevzali iniciatívu domáci hráči, ktorí sa v 19. minúte ujali vedenia presnou hlavičkou Ivana Betíka.

most
Ivan Betík 1 : 0

Päť minút pred koncom prvého polčasu Devínska zvýšila svoje vedenie už na 2 : 0. Stalo sa tak po prieniku Ivana Betíka cez obranu hostí, ktorý uplatnil svoju rýchlosť a poslal loptu do siete súpera po druhý raz.

most
Ivan Betík 2 : 0
most
Gólová radosť.

Druhý polčas

V druhej časti sa snažili hostia oživiť svoje útočné aktivity, tie však stroskotali na spoľahlivej defenzívnej činnosti domácich. V závere stretnutia ešte Ivan Betík krížnou technickou strelou podčiarkol dobrý výkon svojich spoluhráčov a zároveň zaznamenal svoj čistý hetrik. FCL VW DNV : FK Slovan Most pri Bratislave 3 : 0 (2 : 0).

most
Ivan Betík 3 : 0

most

Hlasy po zápase

Ivan Betík,  hráč FCL VW DNV: Konečne sme hrali celých 90 minút to čo vieme, nie že hráme prvý polčas a druhý zaspíme. Makali sme celý zápas jeden za druhého. Tak by to malo byť stále, snáď to bude už odteraz tak. Bolo tam aj viacej šancí, mohli sme dať skôr tretí gól, ale hádam aj tri stačili.

Erik Haník, hráč FCL VW DNV: Mali sme to dobré rozohrané od začiatku. Chceli sme vyhrať, išli sme za tým. Od začiatku  sme mali  prieniky, či už jednotlivci alebo celý tím. V minulom kole v Pezinku som dal gól, dnes to nevyšlo. Nevadí, nič sa nedeje. Tak isto ako mne nahrali na ten gól, dnes som naňho nahral ja, tak isto aj iní chalani nahrajú. Vôbec to nie je o tom kto ho dá, dá ho celý tím.

Jozef Balog tréner FCL VW DNV: Ja chcem dnes počnúc s brankárom  Aymenom Kroumom až po náhradníkov na lavičke poďakovať, lebo fakt dali do toho srdiečko, makali, bojovali a ja som dnes s nimi veľmi spokojný.