Do tretice všetko dobré

Ján Žatko

Do tretice všetko dobré. Podľa informácie na sociálnej sieti sa dnes opäť otvorila prevádzka rýchleho občerstvenia a donášková služba U MaMi na Eisnerovej 56/F. Na tejto správe by nebolo nič neobyčajné, keby sme nepoznali pozadie. Majitelia otvárajú prevádzku v krátkom čase už po tretíkrát. Preto po tretíkrát, lebo doteraz neznámy páchateľ ich dvakrát vypálil. Doslovne. Želám im preto do tretice všetko dobré, veľa spokojných zákazníkov a už nikdy takú traumatickú skúsenosť.

píše: Ján Žatko

Nová donášková služba U MaMi

Prvýkrát bola bola nová prevádzka ponúkajúca rýchle občerstvenie formou donáškovej služby otvorená 10. decembra 2018. Novú donáškovú službu otvorili dvaja partneri v maličkých priestoroch na začiatku Eisnerovej ulice hneď vedľa pubu Šport Pub Pumpa a nazvali ju U MaMi.

tretice
Donášková služba U MaMi.

Prvé vypálenie

Prevádzka však fungovala iba štyri dni. V noci na 14. decembra niekto prevádzku úmyselne podpálil. Podpaľačom bol muž zavalitej postavy zahalený v kapucni, ktorého pri čine zachytila priemyselná kamera.  Majitelia sa však nevzdali.  Vianočné sviatky strávili odstraňovaním následkov požiaru.

tretice
Podpaľač.

Druhé vypálenie

Začiatkom januára otvorili opäť. Hororový scenár sa však opakoval. Už po niekoľkých dňoch niekto podpálil prevádzku druhýkrát. Tentoraz bola obnova priestorov oveľa náročnejšie. Okrem vyčistenia priestorov museli dať majitelia prerobiť celú elektroinštaláciu. A tak sme na opätovné  otvorenie museli tentokrát čakať viac ako dva mesiace.

tretice

Do tretice všetko dobré

Podľa informácie na sociálnej sieti dnes prevádzka U MaMi opäť otvorila svoje dvere. Majitelia sa nevzdali a tvrdohlavo idú za svojim cieľom. Poskytovať obyvateľom Devínskej Novej Vsi kvalitné služby. Želám im preto do tretice všetko dobré, veľa spokojných zákazníkov a už nikdy takú traumatickú skúsenosť, akú zažili nedávno. Prevádzka je otvorená počas pracovných dní od 10:30 do 22:00, v sobotu od 11:00 do 22:00 a v nedeľu od 11:00 do 21:00.

tretice

Súvisiaci článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *