Devínska Nová Ves od 20. 1. 2020 do 26. 1. 2020

Ján Žatko

Veronike Veslárovej chýba k získaniu handbiku už len málo. Osem kandidátov z DNV kandiduje do parlamentných volieb. Divoká naháňačka skončila v Devínskej Novej Vsi. Aj o tom sa dozviete v nasledujúcom článku. Na záver ako obyčajne udalosti, ktoré Devínska Nová Ves očakáva v najbližšom období.

píše: Ján Žatko

Už chýba len tak málo…

Prvého novembra som na tomto blogu informoval o prosbe Devínskonovovešťanky Veroniky Veslárovej o finančnú pomoc na kúpu handbiku. Vzhľadom na to, že Veronika je celý život na vozíku, táto pomôcka by jej veľmi pomohla zlepšiť jej zdravotný stav. Problém je, že na tento prístroj neexistuje peňažný príspevok od štátu a tak je odkázaná na pomoc iných. Veronike už  chýba len tak málo… Pomôžete jej?

Kandidáti z Devínskej Novej Vsi do parlamentných volieb

Posledný februárový deň sa na Slovensku uskutočnia parlamentné voľby. Doterajšie prieskumy naznačujú, že výsledok bude tentoraz veľmi tesný. Na kandidátnych listinách do volieb sa objavili aj kandidáti z Devínskej Novej Vsi. Je ich minimálne osem.

Magazín DTV nás informoval o

Čo o nás píšu iní

Policajná naháňačka: Vodič narážal do policajtov, tí po jeho audine strieľali

Policajti sa snažili zastaviť vozidlo Audi v Plaveckom Štvrtku. Vodič na opakované výzvy nereagoval a vo vysokej rýchlosti unikal v smere na obec Suchohrad. Auto pokračovalo do Devínskej Novej Vsi, kde hliadka použila služobnú zbraň a zasiahla a poškodila zadné koleso unikajúceho vozidla. Vozidlo následne zastavilo. Píše portál teraz.sk.

Vtáčie divadlo pri Devínskej Novej Vsi: Na poli sa usadilo 50 divých labutí

Pohľad, aký sa tak často nevidí! Kačkám, husiam či labutiam sa v hlavnom meste páči, a to hneď na niekoľkých priestranstvách. Nie každé z nich však mali to šťastie, že si tu mohli založiť rodinku a spokojne si nažívať. O to vzácnejší je fotoúlovok, ktorý sa v uplynulých dňoch podaril čitateľovi Rudolfovi. Pri Devínskej Novej Vsi si totiž spoločne hoveli desiatky nádherných operencov. Video prináša portál cas.sk.

Devínska Nová Ves očakáva

Plesová sezóna v Devínskej Novej Vsi je v plnom prúde. Tentoraz si opäť môžete vybrať až z dvoch ponúk. V Istra Centre môžete plesať s Fragolinom alebo si môžete vybrať ples ZUŠ Istrijská v Záhorskej Bystrici.  Ďalšie podrobnosti sa dozviete ako obyčajne v  rubrike „Očakávame“.

Týždeň v Devínskej je aj na Facebooku

Ďakujem, že ste si našli čas pozrieť si blog Týždeň v Devínskej. Odporúčam Vám aj stránku Týždeň v Devínskej na Facebooku, kde okrem článkov z tohto blogu nájdete aj ďalšie čerstvé informácie týkajúce sa Devínskej Novej Vsi. V súčasnosti má stránka 1 026 fanúšikov. Pozvite aj Vy svojich priateľov na túto stránku, aby aj oni mali najčerstvejšie informácie o Devínskej Novej Vsi.

Milí čitatelia,

budem veľmi rád, ak mi dáte vedieť, čo Vás na blogu Týždeň v Devínskej najviac zaujalo a aké články Vám v ňom chýbajú. Tak isto privítam, ak sa rozhodnete sami prispieť na blog svojim článkom.

Prajem Vám príjemný týždeň.

Ján Žatko

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *