Devínska Nová Ves od 15. 7. 2019 do 21. 7. 2019

Ján Žatko

Dedinský futbalový turnaj má staronového víťaza. V letnom kine ste si mohli vychutnať oskarovú lahôdku. Tip na horúce letné dni. O tom všetkom sa dozviete v najnovšom newsletteri Týždňa v Devínskej. Na záver ako obyčajne udalosti, ktoré Devínska Nová Ves očakáva v najbližšom období.

píše: Ján Žatko

Dedinský futbalový turnaj

turnajNie veľa obyvateľov Devínskej Novej Vsi asi vie o tom, že v našej mestskej časti sa už tradične týždeň po skončení súťažného futbalového ročníka koná Dedinský futbalový turnaj. Tohtoročný 27. ročník turnaja odohrali zúčastnené mužstvá v sobotu 15. júna 2019. Prvenstvo obhájil minuloročný víťaz 1. FC Trunek.

Freddie Mercury v Devínskej

Istra Centrum nám v rámci premietania v letnom kine pripravilo na minulý piatok filmovú aj hudobnú lahôdku. V piatok 19. 7. 2019 o 20.15 sa na nádvorí miestnej knižnice predstavil Freddie Mercury v oskarovom filme Bohemian Rhapsody. Vstup bol zdarma.

Kam za vodou: Seebad Neusiedl am See

Krátkodobé ochladenie je už za nami a prežili sme opäť horúci víkend. A tak som vám po dvoch týždňoch opäť priniesol tip na osvieženie pri vode. Tentoraz som vybral návrh na prírodné kúpanie v Rakúsku – Seebad Neusiedl am See.

Letné vysielanie DTV

V rámci letného vysielania nám DTV priniesla podrobnejší pohľad na sobotňajší program 31. festivalu chorvátskej kultúry.

Slovnaft Cup: Záhorácke derby aj jasný favorit

Regionálne vydanie denníka SME MY Záhorie informuje o futbalových mužstvách zo Záhoria vylosovaných v prvom kole Slovnaft Cupu. Obecný športový klub Láb zavíta v nedeľu 4. 8. 2019 v prvom kole pohára do Devínskej Novej Vsi.

Devínska Nová Ves očakáva

Kultúrne leto v Devínskej pokračuje premietaním letného kina a komorným koncertom v Múzeu kultúry Chorvátov na Slovensku. Ďalšie podrobnosti sa dozviete ako obyčajne v  rubrike „Očakávame“.

Týždeň v Devínskej je aj na facebooku

Ďakujem, že ste si našli čas pozrieť si blog Týždeň v Devínskej. Odporúčam Vám aj stránku Týždeň v Devínskej na facebooku, kde okrem článkov z tohto blogu nájdete aj ďalšie čerstvé informácie týkajúce sa Devínskej Novej Vsi. V súčasnosti má stránka 928 fanúšikov. Pozvite aj Vy svojich priateľov na túto stránku, aby aj oni mali najčerstvejšie informácie o Devínskej Novej Vsi.

Milí čitatelia,

budem veľmi rád, ak mi dáte vedieť, čo Vás na blogu Týždeň v Devínskej najviac zaujalo a aké články Vám v ňom chýbajú.

Prajem Vám príjemný týždeň.

Ján Žatko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *