Dado Nagy opäť v Devínskej Novej Vsi

Ján Žatko

Riaditeľovi Istra Centra Rastislavovi Šimkovičovi sa podarilo zopakovať jeho husársky kúsok z minulého roka. Po roku opäť zavítal do Devínskej Novej Vsi Dado Nagy. Tento promotér dobrej literatúry prišiel opäť predstaviť knihy pre deti aj dospelých, ktoré stoja za prečítanie. Prvý kvíz s Dadom Nagyom sa uskutočnil 6. 7. 2020. V stredu  29. 7. 2020 o 17.00 sa na nádvorí miestnej knižnice na Istrijskej6 Dado Nagy objaví opäť.

píše: Ján Žatko

Rodinný literárny kvíz s Dadom Nagyom

Pri Rodinných literárnych kvízoch s Dadom Nagyom je dôležitejšia dobrá nálada ako literárne vedomosti. Súťažné družstvá majú ľubovoľný počet hráčov. Môžu sa skladať z detí aj dospelých, aby si príjemné chvíle užili spolu. Správne odpovede sa tipujú možnosťami a, b, c, takže môžete odpoveď uhádnuť, aj keď ju v skutočnosti neviete. Súťaží sa o zaujímavé nové knihy. Podujatie sa môže uskutočniť aj vďaka podpore Fondu na podporu umenia.

Dado Nagy opäť
Dado Nagy v Istra Centre 6. 7. 2020.

Prvý rodinný literárny kvíz Dada Nagya

Prvý rodinný literárny kvíz v Devínskej Novej Vsi sa uskutočnil 6. 7. 2020. Zúčastnilo sa ho asi 50 účastníkov, ktorí odchádzali veľmi spokojní. Okrem Dada Nagya ich zaujali aj Insain s Ninou Kochovou a gitaristom Tomášom Iványim, ktorí sa postarali o hudobný sprievod. S fotografiami z tohto stretnutia sa s vami delí jeden zo zúčastnených oteckov Martin Krížik.

Dado Nagy opäť
Dado Nagy v Istra Centre 6. 7. 2020.

Dado Nagy opäť v Devínskej Novej Vsi so svojím literárnym kvízom

Ak ste sa nestihli stretnúť s Dadom Nagyom na jeho prvom kvíze, alebo ak si chcete toto stretnutie zopakovať, máte možnosť tak urobiť už zajtra. V stredu 29. 7. 2020 o 17.00 sa uskutoční ďalší Rodinný literárny kvíz Dada Nagya. Opäť na nádvorí miestnej knižnice na Istrijskej 6. Tentoraz program hudobnou produkciou spríjemnia Adam Halás na husliach a Miloš Biháry na klavíri.

Dado Nagy opäť
Dado Nagy v Istra Centre 6. 7. 2020.

Kto je to Dado Nagy

Ak sa chcete dozvedieť kto je to Dado Nagy, prečítajte si niektorý zo súvisiacich článkov, alebo pozrite nasledujúci rozhovor s ním, ktorý zaznamenala DTV.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *