Článok mesiaca v januári na blogu

januári
Ján Žatko

Máme za sebou prvý mesiac roku 2019. Celkovo si počas januára otvorilo blog Týždeň v Devínskej 4 126 reálnych užívateľov. Počet zobrazení blogu za tento mesiac dosiahol 12 790. A aké boli najčítanejšie články v januári? Jeden z nich ma naozaj prekvapil.

píše: Ján Žatko

Spomienka na Martina Lacka

januáriPriznám sa, že pre mňa veľmi prekvapujúco bola tretím najčítanejším článkom v januári na blogu Týždeň v Devínskej spomienka na môjho priateľa Martina Lacka, ktorý zomrel pred desiatimi rokmi. Svedčí to o tom, že napriek tým desiatim rokom, spomienka na Martina Lacka medzi Devínskonovovešťanmi stále zostáva živá.  Článok si čitatelia doteraz otvorili celkom 374-krát.

Nová riaditeľka Denovy

januári1. januára 2019 sa ujala funkcie riaditeľky Denovy Mgr. Petra Neischlová. Vymenovali ju na svojom poslednom zasadnutí 26. septembra 2018 ešte bývalí poslanci miestneho zastupiteľstva. Nahradila na tomto poste Ing. Petra Melkusa, ktorý viedol Denovu dlhých 22 rokov a 31. decembra 2018 odišiel do dôchodku. Priebehu voľby novej riaditeľky aj základným informáciám o nej sa venoval článok Nová riaditeľka Denovy. Čitatelia si ho doteraz otvorili celkom 475-krát.

Vracajú sa mafiánske praktiky 90-tych rokov?

januáriV polovici decembra dostali Devínskonovovešťania predčasný darček pod stromček. Na Eisnerovej ulici bola otvorená nová prevádzka ponúkajúca rýchle občerstvenie formou donáškovej služby v maličkých priestoroch hneď vedľa pubu Šport Pub Pumpa pod názvom U MaMi. Prevádzka však fungovala iba štyri dni, keď ju niekto prevádzku úmyselne podpálil. Majitelia pracne odstránili škody a začiatkom januára otvorili opäť. Hororový scenár sa však opakoval. Už po niekoľkých dňoch niekto podpálil prevádzku druhýkrát. Prevádzka dodnes nie je otvorená. Článok o týchto mafiánskych praktikách v Devínskej Novej Vsi vás na blogu Týždeň v Devínskej v januári najviac zaujal. Čitatelia si ho doteraz otvorili celkom 726-krát.

P. S Ako to vyzerá práve teraz U Mami?

Podľa informácie z 8. 2. 2019 na facebookovej stránke U Mami prevádzka stále zatvorená. Verím, že už nie nadlho. Držím spolu s vami novej prevádzke palce a prajem majiteľom veľa spokojných zákazníkov. Nevzdávajte sa!

Prevádzka profi vyčistená, ide sa robiť komplet nová elektrina. Bohužiaľ celá vyhorela? Takže pár dní to potrvá. Chcem sa poďakovať všetkým vám, čo ste zdieľali naše video a držali nám palce! Dúfam, že onedlho otvorime a odvďačíme sa dobrým a kvalitným jedlom? Naozaj veľké ďakujem za vašu podporu

januári
Vchod do dvakrát vypálenej prevádzky rýchleho občerstvenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *