Článok mesiaca máj na blogu

Článok mesiaca máj
Ján Žatko.

Počet čitateľov blogu Týždeň v Devínskej presiahol v máji 4,5 tisíc. Oproti aprílu je to zvýšenie o 36 %. Celkovo si počas mája otvorilo blog Týždeň v Devínskej 4 516 reálnych užívateľov. Počet zobrazení stránky za tento mesiac dosiahol 11 639, čo je zvýšenie oproti predchádzajúcemu mesiacu o 45 %. Denne si blog Týždeň v Devínskej priemerne pozrie 487 čitateľov. A aký bol článok mesiaca máj na blogu?

Zabudnutá Kolónia v Devínskej

Článok mesiaca máj
Peter Kaňuch.

Tretí najčítanejší článok Zabudnutá Kolónia v Devínskej“ sa týkal vystúpenia obyvateľa Tehliarskej ulice Ing. Petra Kaňucha, ktorý požiadal poslancov na rokovaní miestneho zastupiteľstva 9. mája aby mohol pred nimi vystúpiť a rozprávať o problémoch, s ktorými sa denne boria obyvatelia Kolónie. Informoval vedenie mestskej časti o katastrofálnej dopravnej situácii na Kolónii a vyzval ich, aby neúnosnú situáciu riešili. Navrhol aj konkrétne kroky, ktoré by mohli súčasný nevyhovujúci stav zlepšiť. Článok bol otvorený 581-krát.

Kolóny naše každodenné

Článok mesiaca máj
Kolóna pred Hornbachom.

Druhým najčítanejším článkom mesiaca bol pohľad Miroslava Antala na neúnosnú dopravnú situáciu medzi Devínskou Novou Vsou a Bratislavou, hlavne pri obchodnom centre Hornbach. Článok „Kolóny naše každodenné“ bol otvorený 955-krát. Najnovšia správa hovorí o tom, že na základe iniciatívy autora článku bola zmenená prednosť v jazde v podjazde medzi Hornbachom a Dúbravkou. Verme, že to ranné a popoludňajšie kolóny zmenší.

Článok mesiaca máj

Článok mesiaca máj
Denis Ružovič.

Počas mája čitateľov blogu Týždeň v Devínskej najviac zaujal článok „Bezočivosť protekčného občana“. V článku reaguje predseda KDH v Devínskej Novej Vsi Ján Žatko na nepravdivý článok poslanca miestneho zastupiteľstva Denisa Ružoviča uverejnený v Devexe. Článok bol otvorený 1 497-krát.

Súvisiaci článok

Týždeň v Devínskej má viac ako 3 tisíc čitateľov

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *