Článok mesiaca august na blogu Týždeň v Devínskej

Článok mesiaca august
Ján Žatko

Som príjemne prekvapený, že si nachádzate čas na blog Týždeň v Devínskej aj počas prázdnin. Celkovo si počas augusta otvorilo tento blog 6 326 reálnych užívateľov, čo je doterajší rekord. Počet zobrazení stránky za tento mesiac dosiahol 14 312. Denne si blog priemerne pozrie 371 čitateľov. A aký bol článok mesiaca august na blogu Týždeň v Devínskej? Tipnite si. Zároveň si môžete tipnúť, ktoré tri články vás najviac zaujali od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej.

píše: Ján Žatko

Biobazén Borovica Kamenný Mlyn

Článok mesiaca august V auguste sme si v Devínskej užili tropických teplôt až-až. Možno aj preto sa stal tretím najčítanejším článkom mesiaca môj tip na strávenie letného horúceho dňa v príjemnom prostredí areálu biobazéna Borovica Kamenný Mlyn neďaleko Devínskej Novej Vsi. Ide o unikátny typ bazéna, kde sa voda čistí prirodzeným spôsobom bez použitia chemikálií. Článok bol otvorený doteraz 1 026-krát.

Vynovený cyklochodník pozýva cyklistov

Článok mesiaca august Druhý najčítanejší článok mesiaca august je informácia o oprave cyklochodníka popri Morave, ktorý bol už dlho v dezolátnom stave. Cyklochodník dostal nový asfaltový povrch v úseku od Cyklomosta slobody smerom na Devín po hranicu katastra Devínskej Novej Vsi pri autobusovej zastávke Morava. Článok bol doteraz otvorený 1 107-krát.

Bijem na poplach: Karlovka nás predbehla

Článok mesiaca august Najčítanejší článok mesiaca august na blogu Týždeň v Devínskej bola výzva na finišovanie v hlasovaní za výstavbu parkourového a workoutového ihriska v Devínskej Novej Vsi. Bratislavský samosprávny kraj po prvý raz v histórii spustil projekt participatívneho rozpočtu. O použití štvrť milióna eur rozhodovali obyvatelia kraja. Pár dní pred skončením hlasovania náš projekt predbehol projekt z Karlovej Vsi a preto tá moja plamenná výzva, aby sme sa opäť dostali na prvé miesto. Článok bol doteraz otvorený 1 418-krát.

Čo vyrastie na vstupe do Devínskej?

Článok mesiaca august Tretím najčítanejším článkom od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej je článok Čo vyrastie na vstupe do Devínskej? zverejnený ešte 1. februára 2018. Otvoril som ním problém zvláštnej stavby, ktorá začala vyrastať bez akéhokoľvek označenia a bez ohradenia staveniska pred obchodom Lidl na vstupe do Devínskej Novej Vsi. Článok bol otvorený doteraz 1 613-krát.

Otáznik za otáznikom nad stavbou pred Lidlom

Článok mesiaca august Aj druhý najčítanejší článok vôbec na blogu Týždeň v Devínskej sa zaoberá zvláštnou stavbou pred obchodom Lidl na vstupe do Devínskej Novej Vsi. 28. februára 2018 som sa v článku Otáznik za otáznikom nad stavbou pred Lidlom sústredil na nezodpovedané otázky, ktoré sprevádzajú túto stavbu. Článok bol doteraz otvorený celkom 1 731-krát.

Bezočivosť protekčného občana

Článok mesiaca august Najčítanejší článok od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej je stále úplne suverénne článok  Bezočivosť protekčného občana vydaný 25. mája 2018. V článku reaguje jeho autor Ján Žatko na nepravdivý článok poslanca miestneho zastupiteľstva Denisa Ružoviča uverejnený v Devexe a bol celkovo otvorený doteraz 2 385-krát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *