Začína sa plesová sezóna v Devínskej Novej Vsi

Ján Žatko

Už túto sobotu začína plesová sezóna v Devínskej Novej Vsi. Tak ako každý rok, aj tentoraz otvára plesovú sezónu reprezentačný ples devínskonovoveských matičiarov. Pokračuje sa 1 ročníkom farského plesu a poslednú januárovú sobotu sa môžete zabaviť buď na plese občianskeho združenia Devínska Inak, alebo na školskom plese ZŠ Pavla Horova. O februárových plesoch vás budem informovať neskôr.

píše: Ján Žatko

26. reprezentačný ples matičiarov

Plesová sezóna v Devínskej Novej Vsi sa začína tak ako každý rok plesom matičiarov. 26. reprezentačný ples matičiarov sa uskutoční už túto sobotu 11. januára 2020 od 19:00 vo veľkej sále Istra Centra. Vstupné je 25 € na osobu. V cene lístka je večera a drobné občerstvenie. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Istra Centra vo štvrtok 9. 1. 2020 od 17:00 do 19:00, ale aj v deň plesu v sobotu od 17:00. Okrem dobrej zábavy a jedla vás čaká aj bohatá tombola.

plesová sezóna v Devínskej

O zábavu sa postará BeHappy

Do tanca bude už tradične hrať hudobná skupina BeHappy, ktorú tvorí umelecká dvojica z Devínskej Novej Vsi Václav Verner  – „Vašo“ a Mária Jendruchová  – „Maia“. Obaja dokázali na predchádzajúcich plesoch poriadne rozprúdiť atmosféru v sále a tak bola nálada na parkete výborná. Dokázali vhodne skĺbiť ľudové aj moderné piesne a preto si určite každý tanečný pár aj tento rok príde na svoje.

plesová sezóna v Devínskej

Devínskonovoveský farský ples

V sobotu 18. januára sa od 19.00 uskutoční vo veľkej sále Istra Centra 1. ročník farského plesu. O tanečný program sa postará Silence Trio a DJ Peter Lukacs. vstupné je 35 €. V cene lístka je aj teplá večera a kapustnica, víno, nealko, ako aj tanečná škola Eleganza. Bar zabezpečí Fragolino Ristorante.

Tešiť sa môžete na živú hudbu, vínko, výborné jedlo, školu tanca, tombolu a na mnoho ďalších prekvapení. Dress code: klobúk ???

Lístky si môžete zabezpečiť tu:? www.devinska.fara.sk/registracia-ples ?

plesová sezóna v Devínskej

9. ples občianskeho združenia Devínska Inak

Ples občianskeho združenia Devínska Inak bude vo veľkej sále Istra Centra v sobotu 25. januára od 19:00. O zábavu sa bude starať Ľubo Šimkovič & band a DJ Mirec. Vstupné je 30 € na osobu (s večerou formou teplého bufetu).

Vstupenky: ples@devinskainak.sk

plesová sezóna v Devínskej

Ples ZŠ Pavla Horova

V sobotu 25. januára sa uskutoční v priestoroch školy aj 25. školský ples ZŠ Pavla Horova. Vstupné 25 €/ osoba. V cene je prípitok, večera, pochutiny a káva.  0,7l vína, nealko, pochutiny a polnočný guláš.

Vstupenky v predaji u tajomníčky školy, ☎️ 02/6453 8463.

O februárových plesoch v Devínskej Novej Vsi vás budem informovať neskôr.

2 komentáre k “Začína sa plesová sezóna v Devínskej Novej Vsi”

 1. Ahoj Janko.
  Ďakujeme za propagáciu nášho plesu, ale nevyhol si sa malým nepresnostiam.
  V cene 25 eur je prípitok, večera, pochutiny a káva.
  Víno sa kupuje a guláš sme nikdy nemali. O polnoci je hosťom k dispozícii kapustnica, ale tá je tiež na predaj.
  Prajem Ti všetko najlepšie do nového roku a budem sa vždy tešiť, keď si podáme ruky.
  S úctou
  Oto Gregor – predseda organizačného výboru plesu ZŠ P. Horova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *