Vďaka za Veronikin handbike

Ján Žatko

Možno si viacerí z vás pamätajú na zbierku na handbike pre Veroniku Veslárovú. Viackrát som o nej písal na tomto blogu. Viacerí z vás na ňu aj prispeli. Zbierku vyhlásila Veronika v októbri a úspešne bola ukončená v januári.  Na Veronikin handbike darcovia zaslali potrebných 1 800 €. Čo sa stalo s vyzbieranými peniazmi?

píše: Ján Žatko

Poďakovanie za Veronikin handbike

28. januára 2020 zverejnila Veronika Veslárová na svojej facebookovej stránke nasledujúci oznam:

Milí priatelia, chcela by som sa z celého srdca všetkým poďakovať za príspevok na handbike cez portál ludialudom.sk. Zbierka je už naplnená a budem si tak môcť kúpiť handbike. Naozaj všetkým ďakujem. ?❤️?

Veronikin handbike v akcii

Čo sa stalo s vyzbieranými peniazmi? Veronika nám to ukázala vo svojom statuse z 23. apríla, kde poďakovala za priania k narodeninám a zároveň zverejnila fotografiu svojho nového handbiku:

Priatelia, ďakujem všetkým, ktorí ste si dnes spomenuli a špeciálne ďakujem všetkým, vďaka ktorým som dnes mohla zahájiť svoju cyklistickú sezónu.

Veronikin handbike

Odvtedy už tých cyklistických túr absolvovala viac a s niektorými sa podelila aj s priateľmi na sociálnej sieti.

Veronikin handbike
2. mája: Priatelia, krásnu sobotu želám.
Veronikin handbike
9. júna
13. júna
4. júla: Dnes Devínska Nová Ves-Hainburg an der Donau a späť na handbiku =58,83 km.

Aj ja ešte raz ďakujem za Veroniku všetkým ľuďom, ktorí sa zaslúžili o to, že už môže objavovať krásy Slovenska (aj Rakúska) na vlastnom handbiku.

Súvisiace články

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *