Už ste si stiahli novú aplikáciu Moja DNV?

Ján Žatko

V týchto dňoch prechádza mestská časť Devínska Nová Ves na novú aplikáciu, ktorou informuje svojich obyvateľov o najnovšom dianí v našej mestskej časti. Ak ste si aplikáciu Moja DNV ešte doteraz nestiahli, je najvyšší čas to urobiť. Pomôže vám napríklad aj počas víkendu zistiť, na ktorom odbernom mieste sa vyhnete dlhým radom.

píše: Ján Žatko

Pôvodná aplikácia SOM DNV končí

Používatelia aplikácie o dianí v našej mestskej časti SOM DNV dostali 26. 10. 2020 nasledujúcu správu:

Vážení užívatelia aplikácie SOM DNV, dovoľte, aby sme Vás informovali, že k 31. 10. 2020 končí technická podpora aplikácie, ktorú práve používate. Zároveň vám oznamujeme, že najneskôr 1. 11. 2020 bude spustená mobilná aplikácia Moja DNV v inovatívnom dizajne a rozšírenými funkciami. O možnostiach inštalácie Vás budeme informovať na oficiálnej webovej stránke Devínska Nová Ves a na sociálnych sieťach.

moja dnv
Nová aplikácia Moja DNV.

Nová aplikácia Moja DNV začína

28. 10. 2020 bola na oficiálnom Facebooku Devínskej Novej Vsi zverejnená informácia, ako je možné novú aplikáciu stiahnuť:

Devínska Nová Ves prechádza v týchto dňoch na novú aplikáciu Moja DNV. Dostupná pre Android je tu. V procese schvaľovania je pre Apple (budeme informovať).

Kto to teda ešte doteraz neurobil, je najvyšší čas stiahnuť si novú aplikáciu. Aj kvôli tomu, že tam nájdete monitoring doby čakania na testovacích miestach v DNV počas najbližšieho víkendu. Upozorňujem, že nasledujúci screenshot je len ukážka a nie reálny stav na konkrétnych odberných miestach.

moja dnv
Ukážka ako bude vyzerať monitoring odberných miest počas celoplošného testovania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *