TdPASLÍK v Istra Centre

TdPASLÍK v Istra CentreV nedeľu 11. 3. 2018 o 16:30 predstaví Divadlo na hojdačke bábkovú rozprávku  TdPASLÍK v Istra Centre. Predstavenie sa uskutoční vo veľkej sále Istra Centra na Hradištnej 43 v Devínskej Novej Vsi a je vhodné pre deti od 3 do 10 rokov. Ak chcete o predstavení vedieť viac, čítajte ďalej.

Divadlo na hojdačke je občianske združenie, zameriavajúce sa prevažne na tvorbu pre deti a mládež. Funguje z vlastných zdrojov, s občasným prispením donorov a grantov. Vzniklo v júli 2009 ako platforma združujúca profesionálnych umelcov. Rozprávka TdPASLÍK mala premiéru v minulom roku. Divadlo na hojdačke o rozprávke píše toto:

Hlavný hrdina príbehu sa vydá do sveta zastaviť slnko, aby jeho kamarátka slnečnica na jeseň neodkvitla. Na svojej ročnej púti zažije rôzne dobrodružstvá, stretne mnoho priateľov, ktorí tiež potrebujú k životu slnko a na koniec…vlastne, koniec už uvidíte v divadle. V predstavení sú zastúpené viaceré témy: 4 ročné obdobia – súvislosti medzi prírodou a jej cyklami, kde sa v druhom pláne snažíme citlivo načrtnúť aj tému pominuteľnosti. Ako už aj názov predstavenia napovedá, zaoberáme sa tiež logopedickou témou – aj človek s rečovou vadou dokáže spraviť veľké veci, ak na sebe pracuje.

 

zdroj: Istra Centrum, Divadlo na hojdačke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *