Slovenský rekord Terezky Čorejovej

Ján Žatko

Slovenský rekord Terezky Čorejovej. Plesová sezóna je v plnom prúde. Veroniku Veslárovú budeme stretávať pri Morave na jej handbiku. Aj o tom sa dozviete v nasledujúcom prehľade udalostí za uplynulý týždeň. Na záver ako obyčajne udalosti, ktoré Devínska Nová Ves očakáva v najbližšom období.

píše: Ján Žatko

Vďaka za handbike pre Veroniku

Pred dvomi dňami zverejnila Veronika Veslárová na svojej facebookovej stránke nasledujúci oznam: „Milí priatelia, chcela by som sa z celého srdca všetkým poďakovať za príspevok na handbike cez portál ludialudom.sk. Zbierka je už naplnená a budem si tak môcť kúpiť handbike. Naozaj všetkým ďakujem. ?❤️? „. Aj ja ďakujem za Veroniku všetkým ľuďom, ktorí sa zaslúžili o to, že už o niekoľko mesiacov bude môcť objavovať krásy alúvia Moravy na vlastnom hanbiku.

Plesová sezóna v Devínskej vo februári

Máme za sebou prvú polovicu plesovej sezóny v Devínskej Novej Vsi. Tí, ktorí sa zúčastnili na niektorom plese určite potvrdia, že bola veľmi úspešná. Ale plesová sezóna ešte ani zďaleka nekončí. Tu je prehľad plesov, ktoré môžete navštíviť vo februári.

Magazín DTV nás informoval o

Čo o nás píšu iní

Bratislavský závod VW Slovakia je najlepší závod značky za rok 2019

slovenský rekordNeraz vo svojej takmer 30-ročnej histórii získala fabrika v Devínskej Novej Vsi ocenenie. Mnoho z nich za najlepší závod značky VW na celom svete. A je to tu zas. Bratislavský závod VW Slovakia získal ocenenie „Transformer of the Year“ za najväčší posun v rámci zvyšovania efektivity spomedzi všetkých výrobných závodov značky Volkswagen dosiahnutý v priebehu minulého roka. Informuje portál topspeed.sk.

Jumperia v Bratislave: Slovenský rekord Čorejovej na 60 m prekážok 8,73, memoriály pre Dunajskú a Maďara Jankovicsa

slovenský rekordNádejná 14-ročná Tereza Čorejová z Devínskej Novej Vsi (Naša atletika Bratislava) utvorila na treťom podujatí halového seriálu Jumperia v Bratislave slovenský rekord v behu na 60 m prekážok v kategórii starších žiačok časom 8,73 sekundy. Zverenka Igora Gavenčiaka zlepšila predošlé maximum 8,80 Malačanky Moniky Baňovičovej z 30. januára 2010 v Bratislave o 7 stotín. Okrem prekážkarskej šesťdesiatky vyhrala aj hladkú 60 za 7,94. V oboch pretekoch pritom dosiahla lepší čas ako víťazky dorasteneckej a juniorskej kategórie. Informuje portál atletika.sk.

Devínska Nová Ves očakáva

Plesová sezóna v Devínskej Novej Vsi je stále v plnom prúde. Aj tentoraz si opäť môžete vybrať až z dvoch ponúk. V Istra Centre môžete plesať s rybármi a na ZŠ Ivana Bukovčana sa môžete zabávať na 61. posedení učiteľov, rodičov a priateľov školy.  Ďalšie podrobnosti sa dozviete ako obyčajne v  rubrike „Očakávame“.

Týždeň v Devínskej je aj na Facebooku

Ďakujem, že ste si našli čas pozrieť si blog Týždeň v Devínskej. Odporúčam Vám aj stránku Týždeň v Devínskej na Facebooku, kde okrem článkov z tohto blogu nájdete aj ďalšie čerstvé informácie týkajúce sa Devínskej Novej Vsi. V súčasnosti má stránka 1 027 fanúšikov. Pozvite aj Vy svojich priateľov na túto stránku, aby aj oni mali najčerstvejšie informácie o Devínskej Novej Vsi.

Milí čitatelia,

budem veľmi rád, ak mi dáte vedieť, čo Vás na blogu Týždeň v Devínskej najviac zaujalo a aké články Vám v ňom chýbajú. Tak isto privítam, ak sa rozhodnete sami prispieť na blog svojim článkom.

Prajem Vám príjemný týždeň.

Ján Žatko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *