Pozvánka na stretnutie s poslancom

stretnutie
Ján Žatko

Milí obyvatelia Devínskej Novej Vsi. Pred tromi mesiacmi ste ma zvolili za poslanca miestneho zastupiteľstva. Kvôli tomu, aby som vás vedel zodpovedne zastupovať, sa mienim s vami pravidelne stretávať. Nielen s tými, ktorých poznám, ale aj s úplne neznámymi ľuďmi. Pretože v miestnom zastupiteľstve zastupujem všetkých Devínskonovovešťanov, nie iba tých, ktorí ma volili. Na prvé stretnutie Vás pozývam najbližší pondelok 4. marca 2019 o 19:00 do zasadačky Istra Centra na Istrijskej 6. Témou stretnutia bude  diskusia o investičnom zámere výstavby v lokalite pri rybníku s názvom : „Pri rybníku – bytový dom, športová hala a ubytovacie zariadenie – DUR“ .

píše: Ján Žatko

Aký je účel stretnutia

Na úvod musím zdôrazniť, že zo stretnutia sa nebude robiť žiaden oficiálny výstup. Priznám sa, že k jeho zorganizovaniu ma vyprovokoval článok Evy Vargovej Zo života pásomníc. Nie som odborník na územné plánovanie ani na stavebné konanie a tak som na stretnutie pozval aj ľudí, ktorí sa v týchto oblastiach vyznajú. Vítaní sú však všetci, ktorí chcú o tejto veci diskutovať, či už obhajcovia, alebo odporcovia zámeru. Pôjde teda o to, aby sme si navzájom vymenili svoje názory o ktoré by som sa potom mohol ja, ale aj ďalší členovia Komisie výstavby a životného prostredia oprieť pri rokovaní komisie. O tomto bode bude totiž komisia rokovať už v stredu 6. marca 2019.

stretnutie

Námietky proti investičnému zámeru

Z článku „Prvý kostlivec vylieza zo skrine“ jasne vyplýva, že ja osobne som odporcom tohto zámeru. V utorok 5. marca 2019 pôjdem osobne na Okresný úrad Bratislava odovzdať svoje námietky proti nemu ako občan. Predpokladám, že takých ľudí bude viac. Samozrejme námietky možno poslať aj poštou. Mimochodom vzor ako napísať námietky nájdete v už spomínanom článku Evy Vargovej Zo života pásomníc. Ak bude mať niekto z vás záujem, aby som odniesol na Okresný úrad Bratislava aj vaše námietky, môžete ich na stretnutie priniesť. Bližšie podrobnosti o investičnom zámere „Pri rybníku – bytový dom, športová hala a ubytovacie zariadenie – DUR“ a aj odkazy na súvisiace linky nájdete v súvisiacich článkoch uvedených dolu. Teším sa na stretnutie s vami.

stretnutie

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *