FCL VW DNV : FC Rohožník 0 : 3 (0 : 2)

FCL VW Devínska Nová Ves
Lolo Moravec

V 19. kole III. futbalovej ligy mala FCL VW Devínska Nová Ves za súpera FC Rohožník. Toto stretnutie malo jednoznačného favorita a ním bol hosťujúci tím, ktorý je aktuálnym lídrom súťaže. Túto úlohu zvládol bez väčších problémov a prakticky počas celého stretnutia diktoval tempo hry. Zvíťazil hladko 0 : 3.

píše: Lolo Moravec

Priebeh zápasu

Domácemu mužstvu sa nedala uprieť snaha podať čo najlepší výkon, ale v tomto zápase s tak silným súperom, ako súčasný Rohožník predstavuje, jednoducho bojovnosť nestačila. Rohožník sa ujal vedenia už v 16. minúte gólom Michala Lörincziho. V 30. minúte Martin Privrel upravil stav stretnutia na 0 : 2. Skóre zápasu uzavrel v 53. minúte peknou strelou spoza šestnástky Peter Uhrinec .

Vyjadrenia trénerov

Marian Tóth

Marian Tóth, FC Rohožník: My máme rešpekt ku každému súperovi a pripravujeme sa rovnako bez ohľadu na to či je z nižších, alebo vyšších priečok tabuľky. Chceli sme tu vyhrať . Do stavu 0 : 2  tá hra vyzerala tak, ako sme si v kabíne povedali. Potom sme domácich zbytočne pustili do hry, prestali sme byť agresívni, vypúšťali sme súboje a súper mal viacej štandardných situácií. Našťastie sme to zvládli, treba si z toho vziať ponaučenie a byť aktívny celý polčas nielen 20 minút.

Radoslav Kunzo, FCL VW Devínska Nová Ves: Pred zápasom sme si v kabíne povedali , že musíme tento zápas ovládnuť najmä súbojmi, lebo Rohožník má výborne fyzicky stavaných hráčov a najmä skúsenejšie mužstvo ako my. Takže to bolo také gro toho zápasu a Rohožník nám to dal pocítiť v tomto smere v súbojoch a takom priamočiarom futbale, takže preto sme prehrali .

Ďalšie domáce zápasy FCL VW Devínska Nová Ves

Na budúci týždeň si budete môcť pozrieť na futbalovom štadióne na Vápencovej ulici hneď dva domáce zápasy A mužstva FCL VW Devínska Nová Ves. Najskôr v stredu 11. 4. 2018 o 17:00 odohrajú naši chlapci odložený zápas 16. kola proti FK Slovan Most pri Bratislave a v sobotu 14. 4. 2018 o 17:00 sa stretnú v zápase 21. kola s OFK Dunajská Lužná.

Videozáznam zápasu

Pozrite si aj videozáznam zápasu proti FC Rohožník spracovaný autorom článku Lolom Moravcom.