Dnes sa rozhodne, naposledy zabojujte

Dnes sa rozhodne
Ján Žatko

Prepáčte, ak som už otravný. Veď píšem už štvrtý článok o tej istej veci. Ale dnes sa rozhodne. Devínskonovovešťania a ich priaznivci  naposledy zabojujme! Dnes je posledný deň, kedy možno hlasovať za projekt, na ktorý Bratislavský samosprávny kraj prispeje zo svojho rozpočtu. Devínska Nová Ves je opäť na prvom mieste. Tak to nepokazme tesne pred cieľovou páskou a ešte naposledy zabojujme. Hlasujte, zdieľajte, lobujte!

píše: Ján Žatko

Karlovka nás predbehla

Pred štyrmi dňami som bil na poplach. V súťaži o najlepší projekt z okresu Bratislava IV viedla od začiatku mestská časť Devínska Nová Ves so svojim projektom „Parkourové a workoutové ihrisko„. 23. augusta nás však predbehla Karlova Ves s projektom „Trávička zelená na škôlkarskom dvore“, ktorý mal vtedy 921 hlasov, kým náš projekt iba 856 hlasov.

Dnes sa rozhodne

Patrí vám veľká vďaka

Môj apel „Bijem na poplach: Karlovka nás predbehla“ mal u vás naozaj veľký ohlas. Článok si dodnes otvorilo 1 264 ľudí a veľa z vás ho aj zdieľalo na sociálnej sieti a vyzývalo svojich známych na hlasovanie za náš projekt. Podarila sa vám tak priam neuveriteľná vec. Len vašou zásluhou sme už opäť na prvom mieste. Za štyri dni získala Devínska Nová Ves viac ako 350 hlasov a dnes vedieme s 1 225 hlasmi pred Karlovkou, ktorá má 1 050 hlasov.

Dnes sa rozhodne

Dnes sa rozhodne, naposledy zabojujte

Ešte ale nie je koniec súťaže. Dnes je posledný deň, kedy je možné hlasovať. Dnes sa rozhodne. A hoci náskok na prvom mieste je veľmi nádejný, nesmieme v našom spoločnom úsilí poľaviť. Bola by škoda prísť o víťazstvo tesne pred cieľovou páskou. A preto, hlasujte, zdieľajte, lobujte medzi svojimi priateľmi. Pretože až dnes sa rozhodne. Jeden človek môže hlasovať iba raz.

Hlasuje sa na stránke rozhodni-bsk.sk.

Dnes sa rozhodne

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *