Devínska Nová Ves od 26. 2. 2018 do 4. 3. 2018

Milí čitatelia, Devínska Nová Ves od 26. 2. 2018 prinášam Vám informácie o tom, aká bola Devínska Nová Ves od 26. 2. 2018 do 4. 3. 2018. Nájdete tu súhrn článkov, ktoré boli uverejnené v blogu Týždeň v Devínskej v uplynulom týždni. Okrem toho uvádzam prehľad príspevkov uverejnených v Magazíne DTV. Nájdete tu aj odkazy na články o Devínskej Novej Vsi v iných médiách a na záver prehľad očakávaných udalostí týkajúcich sa Devínskej Novej Vsi v najbližšom týždni.

Otáznik za otáznikom nad stavbou pred Lidlom

Situácia na stavbe na vstupe do Devínskej Novej Vsi pred Lidlom sa zamotáva. Je tam príliš veľa veľmi zvláštnych okolností a príliš veľa otáznikov. Čítajte ďalej.

Posledné strany nového životopisu Gustáva Husáka vznikli v Devínskej Novej Vsi!

Rozhovor s českým historikom a autorom knihy o Gustávovi Husákovi Michalom Macháčkom. Potvrdil nám, že knihu dopisoval v Devínskej Novej Vsi.

Kraj potravín v Devínskej od zajtra otvorený

V Devínskej Novej Vsi bola otvorená nová predajňa Kraj potravín s ponukou prevažne slovenských potravín. Vznikla po komplexnej rekonštrukcii bývalej predajne Terno na námestí Jána Kostru.

Čo sa to deje s futbalom v Devínskej?

Z emailovej komunikácie medzi prezidentom FCL VW DNV Zoroslavom Smolinským a poslancom miestneho zastupiteľstva Denisom Ružovičom vyplýva, že vzťah medzi futbalistami a mestskou časťou vôbec nie je ružový.

Ing. Ignác Olexík už nie je prednostom miestneho úradu Devínska Nová Ves

Ing. Ignác Olexík, PhD. už nie je prednostom miestneho úradu Devínska Nová Ves. Funkciou prednostu miestneho úradu je v súčasnosti poverená Ing. Mária Koprdová.

Martin M. Šimečka: Páchateľom vraždy je korupcia

Boli sme na spomienkovom stretnutí a pochode za zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú.  Na protestoch sa skloňovalo aj slovo korupcia.

 Magazín DTV nás informoval o

Otvorili prvú predajňu Kraj. Pozrite si, ako vyzerá nový koncept Terno

Viaceré médiá priniesli informáciu o otvorení prvej predajne novej koncepcie predajní potravín pod názvom Kraj potravín v Devínskej Novej Vsi. Tento článok je z Hospodárskych novín.

Devínska Nová Ves od 26. 2. 2018 do 4. 3. 2018 je za nami. Čo nás čaká v najbližšom období?

V sobotu 10. marca 2018 o 14:30 sa na štadióne FCL VW Devínska Nová Ves na Vápencovej ulici začína futbalová liga v Devínskej Novej Vsi úvodným zápasom jarnej časti 3. futbalovej ligy FCL VW Devínska Nová Ves – Slovan Most pri Bratislave.

V nedeľu 11. 3. 2018 o 16:30 predstaví Divadlo na hojdačke bábkovú rozprávku  TdPASLÍK. Predstavenie sa uskutoční vo veľkej sále Istra Centra na Hradištnej 43 v Devínskej Novej Vsi a je vhodné pre deti od 3 do 10 rokov.

V stredu 14. 3. 2018 od 8:30 sa bude v sobášnej sieni Vily Košťálová na Novoveskej ulici č. 17 konať riadne zasadnutie Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Bratislava-Devínska Nová Ves. Rokovanie je verejné, môžu sa ho zúčastniť aj občania.

Ďakujem, že ste si našli čas pozrieť si blog Týždeň v Devínskej. Odporúčam Vám aj stránku Týždeň v Devínskej na Facebooku, kde okrem článkov z tohto blogu nájdete aj ďalšie čerstvé informácie týkajúce sa Devínskej Novej Vsi. Stránka má momentálne 135 fanúšikov. Pridajte sa k nim aj Vy, aby sme sa čo najskôr priblížili k druhej stovke.

Z technických príčin Vám bude nasledujúci newsletter zaslaný až o dva týždne a blog Týždeň v Devínskej bude počas toho obdobia fungovať v obmedzenom režime. Ospravedlňujem sa Vám za to, ale uisťujem Vás, že ide iba o prechodný jav.

S úctou

Ján Žatko

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *