Devínska do toho!

Devínska do toho
Lolo Moravec

Vážení priaznivci devínskonovoveského futbalu, v piatok 30. 03. 2018 sa o 10:30 hod. na futbalovom štadióne FCL VW Devínska Nová Ves uskutoční zápas 19. kola III. ligy Bratislavského futbalového zväzu medzi FCL VW Devínska Nová Ves a aktuálnym lídrom súťaže FC Rohožník. Príďte povzbudiť našich chlapcov na prvý jarný domáci zápas tohtoročnej sezóny. Príďte si zakričať Devínska do toho! V poslednom domácom zápase Lokomotíva nad týmto silným súperom vyhrala tesne 2 : 1 . Ako to dopadne tentoraz?

píše: Lolo Moravec

V poslednom domácom zápase Lokomotíva nad týmto silným súperom vyhrala tesne 2 : 1 . Do vedenia sa dostala v 35. minúte gólom Hasima Rashida Bakara. Z tohto vedenia sa však domáci hráči dlho netešili , lebo už o 5 minút neskôr Ján Kadera vyrovnal na polčasových 1 : 1. V druhej časti hry bojovne naladený domáci tím strhol víťazstvo na svoju stranu. V 84. minúte s prehľadom premenil Peter Sopúch pokutový kop a stanovil tak konečný výsledok na 2 : 1 v prospech FCL VW Devínska Nová Ves . Pokiaľ si chcete oživiť spomienky na tento zápas, tak si ho môžte pozrieť v nižšie uvedenej reportáži na účte lolomoravec YOU TUBE .