Článok mesiaca september na blogu Týždeň v Devínskej

blogu Týždeň v Devínskej
Ján Žatko

Prázdniny skončili a vy ste stále verní blogu Týždeň v Devínskej. Priznávam bez mučenia, že ma to teší. Tešia ma aj náhodné stretnutia a rozhovory s vami, či už v autobuse alebo na ulici. Vždy sa z nich dozviem niečo nové. A teraz k číslam. Celkovo si počas septembra otvorilo tento blog 5 214 reálnych užívateľov. Počet zobrazení stránky za tento mesiac dosiahol 12 030. Denne si blog priemerne pozrelo 188 čitateľov. A aký bol článok mesiaca september na blogu Týždeň v Devínskej? Tipnite si. Zároveň si môžete tipnúť, ktoré tri články vás najviac zaujali od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej.

píše: Ján Žatko
autor kandiduje za poslanca miestneho zastupiteľstva DNV    

Dve tváre Pivného Janka

blogu Týždeň v Devínskej15. septembra 2018 bolo v Devínskej Novej Vsi rušno. Turisti a bežci šliapali na Devínsku Kobylu, Čripáci varili guláš v Srdci a na priestranstve pred starou poštou na Istrijskej ulici to doslova vrelo. Ľudia sa zabávali, popíjali a vychutnávali dobré jedlo u Pivného Janka II. Veľa ľudí odchádzalo nadšených, veľa sklamaných a niektorí boli z tejto akcie dokonca zúfalí. Pýtal som sa ich prečo. Tento článok bol tretím najčítanejším za mesiac september, otvorili ste ho doteraz celkom 616-krát.

Devínskonovovešťania, vy ste to dali!

blogu Týždeň v DevínskejMoje poďakovanie všetkým, ktorí hlasovali, zdieľali a lobovali za projekt mestskej časti „Parkourové a work-outové ihrisko Devínska Nová Ves“ v rámci rozdeľovania financií z participatívneho rozpočtu Bratislavského samosprávneho kraja. Projekt Devínskej Novej Vsi v súťaži zvíťazil. Tento článok bol druhým najčítanejším za mesiac september, otvorili ste ho doteraz celkom 942-krát.

Nedovoľme výrub stromov na Kobyle

blogu Týždeň v DevínskejPrvý zo série článkov promujúcich petíciu Zabráňme výrubu lesa na Devínskej Kobyle. Ide o snahu zastaviť plánovaný výrub stromov na Devínskej Kobyle štátnym podnikom LESY SR. Táto snaha neskončila a stále pokračuje, pretože hroziaci výrub už začal. Tento článok bol najčítanejším článkom za mesiac september, otvorili ste ho doteraz celkom 1 207-krát.

Čo vyrastie na vstupe do Devínskej?

blogu Týždeň v DevínskejTretím najčítanejším článkom od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej je stále článok Čo vyrastie na vstupe do Devínskej? zverejnený ešte 1. februára 2018. Otvoril som ním problém zvláštnej stavby, ktorá začala vyrastať bez akéhokoľvek označenia a bez ohradenia staveniska pred obchodom Lidl na vstupe do Devínskej Novej Vsi. Článok bol otvorený doteraz 1 643-krát.

Otáznik za otáznikom nad stavbou pred Lidlom

blogu Týždeň v DevínskejAj druhý najčítanejší článok vôbec na blogu Týždeň v Devínskej sa zaoberá zvláštnou stavbou pred obchodom Lidl na vstupe do Devínskej Novej Vsi. 28. februára 2018 som sa v článku Otáznik za otáznikom nad stavbou pred Lidlom sústredil na nezodpovedané otázky, ktoré sprevádzajú túto stavbu. Článok bol doteraz otvorený celkom 1 754-krát.

Bezočivosť protekčného občana

blogu Týždeň v DevínskejNajčítanejší článok od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej je stále úplne suverénne článok  Bezočivosť protekčného občana vydaný 25. mája 2018. V článku reaguje jeho autor Ján Žatko na nepravdivý článok poslanca miestneho zastupiteľstva Denisa Ružoviča uverejnený v Devexe a bol celkovo otvorený doteraz 2 455-krát.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *